Masážní hůlka Modrý kalcit

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
635 Kč
Kód: CRYMA-121MW300
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Léčitelské a masážní hůlky jsou tradičními pomůcky šamanů a léčitelů již od starověku. Masážní hůlky soustřeďují veškerou energii ve své špičce, čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních. Pokud je hůlka používána pro léčení, platí pro ni potřeba pravidelného čištění a nabíjení kamene dvojnásobně. Masážní hůlku z modrého kalcitu čistěte pod proudem vlažné vody, nabíjejte v misce s křišťály nebo na slunci.

Na této kartě je k dispozici mix velkých hůlek z modrého kalcitu. Každá je jinak dlouhá a široká, proto uvedené parametry níže ukazují rozmezí a přibližnou váhu hůlek.

Délka x průměr hůlky cca 
15 - 18 x 3,5 - 4,5 cm

Hmotnost hůlky cca
272 g

Kalcit (vápenec) patří do jedné z nejvíce rozšířených skupin minerálů na světě. Vyskytuje se v různých barevných variantách (v závislosti na obsažených sloučeninách či prvcích). Modrý kalcit se vyznačuje světlounce modrou barvou, připomínající nebesa. Toto zbarvení způsobuje přítomnost kobaltu. Modrý kalcit má jemné, očistné, osvěžující působení. Zklidňuje, napomáhá uvolnění a relaxaci. Je výborný pro masáže zad a krční páteře. Největší sílu má modrý kalcit, položený na hrdle (oblast krční čakry). Tuto čakru otevírá a harmonizuje, podporuje komunikaci a vyjadřování.

Kalcit a léčení
Kalcit reguluje hormonální hladinu, působí na svaly a klouby, napomáhá usazování vápníku v kostech, současně však brání jejich zvápenatění. Má pozitivní vliv na na kůži (elixíry z modrého kalcitu). Vibrace kamene podporují funkci štítné žlázy, snižují krevní tlak, reguluje látkovou výměnu, aktivuje imunitní systém.

Čištění a nabíjení kamene
Kalcit lehce omyjte vodou a nabíjejte na křišťálovém písku, drti, kamíncích křišťálu nebo křišťálové drúze na běžném denním světle.

Facebook komentáře