Fantasy šperky

Masážní hůlka exclusive - Iolit

Masážní hůlka exclusive - Iolit

Kód: CRYMA-181RW
Masážní hůlka z iolitu je vhodná pro zmírňování bolestí hlavy, migrén, pomáhá při horečkách, prospívá dýchacímu systému i funkcím mozku.
Poslední kusy na skladě!
555 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Masážní hůlka exclusive - Iolit

Léčitelské a masážní hůlky jsou tradičními pomůcky šamanů a léčitelů již od nepaměti. Masážní hůlky čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních, pomáhají harmonizovat tok energie a tím přispívají k postupnému zlepšení zdravotního stavu člověka. Masážní hůlka z tajemného iolitu je vhodná pro zmírňování bolestí hlavy a migrén. Iolit je polodrahokam, kterého uvítají všichni, kdož těmito neduhy trpí. Iolit je také často používán v boji s nadváhou, jelikož jeho vibrace napomáhají detoxikaci, regeneraci jater a snížení zásob tuku v těle. Kámen pomáhá při horečkách (údajně i při malárii), zmírňuje následky požívání alkoholu, prospívá činnosti hypofýzy, dýchacímu systému, zlepšuje funkci mozku, ničí bakterie a napomáhá regulovat metabolismus v těle. 

Délka x průměr hůlky z iolitu cca
9,5 - 13 x 2 - 4 cm

Upozornění
Prosíme, berte v úvahu, že se jedná o přírodní kámen, tudíž není žádný jednotlivý kousek barevně úplně stejný (foto je ilustrační). Taktéž do délky, do šířky i do hmotnosti je každá hůlka jiná. Například hmotnostně jsou hůlky v rozmezí od 64 - 202 g. Dodávku hůlek nemáme možnost nijak ovlivnit. V podstatě je velký štěstím, že lze hůlky z tohoto kamene vůbec sehnat.

Iolit - kámen čarodějnic
Iolit (někdy také cordierit) je zvláštní, méně známý modrý kámen. Některé iolity jsou téměř černé (jejich modré zbarvení je patrné pod určitým úhlem světla), některé jsou průhledně světlé se zajímavými blyštivými zrníčky uvnitř kamene. Iolit (cordierit) je pradávným kamenem čarodějnic a mágů. Hned na první pohled zaujme všechny, kdož se zabývají šamanismem a magií, nebo k ní alespoň tíhnou. Tento polodrahokam je nerozlučně spjat s magickými silami, šamanskými a magickými rituály, astrálním cestováním, vizemi, intuicí a schopnostmi vhledu. Iolit především pracuje s třetím okem, čakrou zvanou Ájna. Tuto čakru harmonizuje a otevírá (pozor však - tato čakra pracuje jen tehdy správně, pokud jsou všechny ostatní čakry pod ní také otevřeny). Iolit podporuje vyvolávání vizí a představ a učí, jak s nimi pracovat, napojuje člověka na jeho vnitřní moudrost. Podle legendy byl iolit zasvěcen vikingské bohyni moře - Ran, mořeplavci jej používali pro přesnou navigaci. V dávných dobách se iolit používal při různých rituálech a obřadech, které byly zasvěceny ženské síle, Bohyním.

Iolit - být sám sebou
V citové rovině pomáhá iolit pochopit příčiny různých návyků a vzorců chování, uložených v podvědomí. Pochopení omezujících myšlenkových vzorců a přesvědčení, která nám škodí, je prvním krokem ke změně. Iolit tak nějak pomáhá pochopit sama sebe, důvody, proč se chováme zrovna tak - a ne jinak. Iolit pomáhá nalézt svoji podstatu, identitu, místo ve světě a poslání, kvůli němuž jsme na tuto zem přišli. Současně pomáhá oprostit se od očekávání druhých a být sám sebou, vyjadřovat sama sebe, jít za svým cílem. Pokud člověk dokáže stát sám za sebou, nemůže být nikým využit, není na nikom závislý, jeho pocit štěstí vychází z vnitřního pochopení a ne z vnějších okolností - které jsou proměnlivé a pomíjivé. Tímto způsobem člověk získává stabilitu ve vztazích, není na nich závislý, a ačkoliv žije ve společenství (rodině), kterou miluje a pro kterou udělá vše, stále má na paměti nutnost jít po své cestě a naplnit své záměry a cíle. Nelze být pokaždé k dispozici všem a sebe sama odsouvat do pozadí - na jindy, na někdy. Vždyť, kdo rozdává, musí mít nejprve z čeho rozdávat. Proto nasycení (naplnění dobrými pocity ze svého díla, jímž je i život sám) a starost o sebe je tím nejdůležitějším. Teprve pak lze rozdávat a pomáhat. Není problém být zároveň dobrou matkou, partnerkou i čarodějkou. Není problém být zároveň dobrým otcem, partnerem a čarodějem či šamanem. Iolit zkrátka pomáhá nalézt rovnováhu mezi zodpovědností k druhým a zodpovědností k sobě samému.

Iolit a léčení
Iolit je polodrahokam, kterého uvítají všichni, kdož trpí migrénami či bolestmi hlavy. Iolit je také často používán v boji s nadváhou, jelikož jeho vibrace napomáhají detoxikaci, regeneraci jater a snížení zásob tuku v těle. Kámen pomáhá při horečkách (údajně i při malárii), zmírňuje následky požívání alkoholu, prospívá činnosti hypofýzy, dýchacímu systému, zlepšuje funkci mozku, ničí bakterie a napomáhá regulovat metabolismus v těle. 

Iolit - čištění a nabíjení kamene
Polodrahokam se čistí pod proudem vody, nabíjí se na slunečním nebo měsíčním světle, případně na drúze křišťálu. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Svět posvátných kamenů, V. Vokolek Svět posvátných kamenů, V. Vokolek Kód: PEM-0037793
Menhiry, dolmeny, megalitické hrobky, kamenné kruhy - kniha se zabývá posvátností…
299 Kč
Kitl Syrob bezový BIO 500 ml Kitl Syrob bezový BIO 500 ml Kód: KI-1622-500
Sirup pro přípravu tradičních domácích limonád.
119 Kč
Iswari Bio Len hnědý - mletý 250 g Iswari Bio Len hnědý - mletý 250 g Kód: ISW-021
Hnědý len je ideální jako přísada do domácího chleba, do salátů, jogurtů,…
89 Kč
Krátké šaty Black cat L Krátké šaty Black cat L Kód: SPID-DT153255-L
Magické šaty s černou kočkou a ochranným znamením pentagramu jsou…
711 Kč