Mandala Vnitřní Moudrosti, březová překližka

Připraveno k odeslání
264 Kč
Kód: BE-EN-505
Kategorie: Mandaly, magnetky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Mandala vnitřní Moudrosti je vyrobena z laserované březové překližky. Mandalu si můžete nabarvit akrylovými barvami, pověsit na zeď či na záclonu (denní světlo bude procházet skrze otvory mandaly), můžete ji učinit součástí vašeho vlastního výtvarného díla, použít ji při vytváření kamenné mandaly... 

Materiál
březové dřevo

Průměr
20 cm 

Šířka
2 mm

Výraz Mandala pochází ze sanskrtu a znamená „kruh“ se středem ve svém centru, přičemž střed je v naprosté harmonii a jednotě s obklopující částí. Výraz „mandala“ sice pochází z východu, ale mandala jako taková je prvkem, jehož užívaly a užívají všechny kultury světa. Mandala je univerzálním symbolem, který se v přírodě vyskytuje, kam se člověk podívá (vločky sněhu, květy, letokruhy stromů, kruhy na vodě...). Při pozorném sledování lze zjistit, že jsme mandalami přímo obklopeni. Mandaly jsou běžným přírodním jevem. Mandaly jsou ve všech kulturách už od dob paleolitu vnímány jako symboly dokonalé rovnováhy a Jednoty. Posvátná geometrie je chápe jako vesmírný diagram, podle nějž se chaos všech forem organizuje do dokonale harmonického uspořádání.

Působení mandaly vychází ze středu a rozšiřuje se směrem do okolí, ke svému příjemci - jako slunce. Mandaly harmonizují prostor, podporují léčení, jsou výborné pro meditaci, zklidnění, uvolnění, navození uvolněné, příjemné atmosféry, nabité pozitivní energií. Mandaly v sobě kombinují ženské (jin) a mužské (jang) energie, které dohromady tvoří vyvážený harmonický celek, nesoucí určitou energii a působící na odpovídající energie v energetickém systému člověka.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost