Fantasy šperky

Mandala na sklo - Strážný anděl - velká Sunseal

Mandala na sklo - Strážný anděl - velká Sunseal

Kód: SHA-05009610 Nejoblíbenější
Nádherná mandala zobrazuje láskyplnou Bytost z nehmotného světa, tu, jež je stále s námi a pomáhá nám. Mandala je velmi vhodná do dětských pokojíčků, kde dětem připomíná neustálou ochranu a podporu andělského světa, potěší však každou dobrou duši.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
155 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Strážný anděl - velká Sunseal

Věř, že tvůj anděl strážný je stále s tebou. A to i v případě, že ho nevnímáš nebo v něj dokonce ani nevěříš. Jeho hlas je tichý, promlouvá skrze tvou intuici nebo skrze tvé srdce. Pokud se dokážeš ztišit a zklidnit svou mysl, můžeš ho vnímat. Pokud ho požádáš, může ti pomoci, avšak věz, že ti pomáhá neustále. Pakliže tě něco trápí, či si s něčím nevíš rady, předej mu svoje strachy, úzkosti a problémy a ty sám zůstaň klidný a sám v sobě. Tato nádherná mandala na sklo zobrazuje vyšší a láskyplnou Bytost z nehmotného světa, tu, jež je stále s námi a pomáhá nám. Mandala je velmi vhodná do dětských pokojíčků, kde dětem připomíná neustálou ochranu a podporu andělského světa, rozhodně však potěší každého, kdo věří a miluje anděly a vůbec každou dobrou duši. 

Mandalu sejměte z podkladu a nalepte ji na skleněnou plochu, kterou prochází denní světlo. Díky slunečním paprskům, pronikajícími mandalou, se obrázek rozzáří úžasnými barvami, které se roztančí po celé místnosti a naplní ji pokojnou a klidnou atmosférou. 

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 
 
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce přijde světlo, které nám přinese klid.

Použití
Nálepku sejměte z podkladu a nalepte na okno, kterým proniká denní světlo, nejlépe přímé paprsky slunce.

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
14 cm

Upozornění
Mandala přilne k podkladu tak dobře, že můžete umývat a čistit okna, jak se vám zlíbí. S mandalou se nic nestane. Upozorňujeme však, že lepí tak dobře, že ji už nebudete moci z okna sundat, aniž byste ji poškodili. Proto si dobře rozmyslete, kam ji umístíte. 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky