Mandala na sklo - Slunce a Měsíc

Mandala na sklo - Slunce a Měsíc

Kód: SoD-900S27 Nejoblíbenější
Mandala se sluncem a měsícem odkazuje na nutnost nalezení rovnováhy mezi iracionální, intuitivní a přijímající částí a expanzívní, racionální a dávající silou, jež se projevují jak v nás, tak ve všem okolo. Dynamika Jin - Jang je tvořivá, přináší život.
Připraveno k odeslání
162 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Slunce a Měsíc

Slunce a Měsíc, muž a žena, jang a jin, dva principy, dvě síly, díky nimž je udržován a veleben veškerý život ve Vesmíru. Slunce a Měsíc jsou nerozlučná dvojice, ač naprosto rozdílní, existují v dokonalé symbióze a porozumění. Již od pradávna lidé vzhlíželi k nebesům a věřili, že planety, hvězdy a vesmírná tělesa ovlivňují život lidí na Zemi. V dřívějších dobách byla obloha čistá a měsíc, náš vesmírný souputník, byl Zemi blíže než dnes, v době úplňku bylo světlo jako ve dne. Není divu, že pozorování jevů na obloze mělo na lidstvo přímo magický účinek. Měsíc odpradávna symbolizoval ženství, ženské bohyně, ženskou energii a sílu. Měsíc vychází v noci, svítí jako diamant ve tmě a život vzniká pouze ve tmě, proto je Luna, tma, ženskost, jinový princip, ženské bohyně, intuice i iracionalita spojována s tvořivým a plodným principem. Měsíc odráží světlo Slunce, proto má Slunce pomyslné číslo jedna a Měsíc dvě. Slunce symbolizuje mužský jangový princip, racionalitu, světlo, expanzi, oplodňující prvek. Slunce je muž, princip Jang a Měsíc žena, princip Jin. Pouze spojením těchto dvou sil je možné tvoření, pouze díky dynamice těchto dvou sil je možný život. Pestrá mandala se sluncem a měsícem odkazuje na nutnost nalezení rovnováhy mezi iracionální, citlivou, intuitivní a přijímající částí a expanzívní, racionální a dávající silou, jež se projevují jak v nás, tak ve všem okolo nás. Dynamika Jin - Jang je tvořivá, přináší život.

Máte-li zájem dozvědět se podrobnější informace o dynamice Jin - Jang, klikněte zde na heslo Jin Jang, a přečtěte si článek v našem slovníku.

Použití
Mandalu sejměte z podkladu a nalepte ji na skleněnou plochu, kterou prochází denní světlo. Díky slunečním paprskům, pronikajícími mandalou, se obrázek rozzáří úžasnými barvami, které naplní místnost optimistickou a hravou atmosférou.

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
11,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky