Mandala na sklo - Slunce a Měsíc

Mandala na sklo - Slunce a Měsíc

Kód: SoD-900S27 Nejoblíbenější
Mandala se sluncem a měsícem odkazuje na nutnost nalezení rovnováhy mezi iracionální, intuitivní a přijímající částí a expanzívní, racionální a dávající silou, jež se projevují jak v nás, tak ve všem okolo. Dynamika Jin - Jang je tvořivá, přináší život.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
140 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Slunce a Měsíc

Slunce a Měsíc, muž a žena, jang a jin, dva principy, dvě síly, díky nimž je udržován a veleben veškerý život ve Vesmíru. Slunce a Měsíc jsou nerozlučná dvojice, ač naprosto rozdílní, existují v dokonalé symbióze a porozumění. Již od pradávna lidé vzhlíželi k nebesům a věřili, že planety, hvězdy a vesmírná tělesa ovlivňují život lidí na Zemi. V dřívějších dobách byla obloha čistá a měsíc, náš vesmírný souputník, byl Zemi blíže než dnes, v době úplňku bylo světlo jako ve dne. Není divu, že pozorování jevů na obloze mělo na lidstvo přímo magický účinek. Měsíc odpradávna symbolizoval ženství, ženské bohyně, ženskou energii a sílu. Měsíc vychází v noci, svítí jako diamant ve tmě a život vzniká pouze ve tmě, proto je Luna, tma, ženskost, jinový princip, ženské bohyně, intuice i iracionalita spojována s tvořivým a plodným principem. Měsíc odráží světlo Slunce, proto má Slunce pomyslné číslo jedna a Měsíc dvě. Slunce symbolizuje mužský jangový princip, racionalitu, světlo, expanzi, oplodňující prvek. Slunce je muž, princip Jang a Měsíc žena, princip Jin. Pouze spojením těchto dvou sil je možné tvoření, pouze díky dynamice těchto dvou sil je možný život. Pestrá mandala se sluncem a měsícem odkazuje na nutnost nalezení rovnováhy mezi iracionální, citlivou, intuitivní a přijímající částí a expanzívní, racionální a dávající silou, jež se projevují jak v nás, tak ve všem okolo nás. Dynamika Jin - Jang je tvořivá, přináší život.

Máte-li zájem dozvědět se podrobnější informace o dynamice Jin - Jang, klikněte zde na heslo Jin Jang, a přečtěte si článek v našem slovníku.

Použití
Mandalu sejměte z podkladu a nalepte ji na skleněnou plochu, kterou prochází denní světlo. Díky slunečním paprskům, pronikajícími mandalou, se obrázek rozzáří úžasnými barvami, které naplní místnost optimistickou a hravou atmosférou.

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
11,5 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky