Mandala na sklo - Om namah shivaya

Mandala na sklo - Om namah shivaya

Kód: SoD-900S51
Óm Namaḥ Sivaya je mantra, jejíž poslech či opakovaná intonace osvobozuje duši od pout zrádné instinktivní mysli a intelektu vytvořeného okolním světem. Vede člověka k jeho ryzí podstatě - jeho duši.
Připraveno k odeslání
140 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Om namah shivaya

Óm Namaḥ Sivaya je mantra, jejíž poslech či opakovaná intonace osvobozuje duši od ega, pout mysli a intelektu vytvořeného okolním světem. Vede člověka k jeho ryzí podstatě - jeho duši. Mantra nemá žádný přímý překlad. Intonace této mantry aktivuje - rezonuje, rozvibrovává určité principy v čakrách, což vede k úlevě a povzbuzení. Hlavním přínosem je probouzení duše člověka, jeho ryzí Bytí. Prozpěvováním této mantry člověk promlouvá ke své duši, zalévá ji svou pozorností, oprošťuje ji od tíže, dává jí sílu. Po skončení zpěvu tato v něm stále zní a působí v hlubinách jeho bytí. 

Mantra Aum Namah Shivaya z pohledu výkladu

Ma je svět
Na je Pánova skrývající se milost,
Śi znamená Śiva,
Va je Jeho odhalující se milost,
Ya je duše.

Na této mandale je vyobrazen lotosový květ, odkazující na meditaci Lotosový květ (technika pro probuzení duše) a symbolem Óm. Více informací o symbolu Óm najdete v článku Óm.

Použití
Mandalu sejměte z podkladu a nalepte ji na skleněnou plochu, kterou prochází denní světlo. Díky slunečním paprskům, pronikajícími mandalou, se obrázek rozzáří úžasnými barvami, které se roztančí po celé místnosti a naplní ji pokojnou a klidnou atmosférou.

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
11,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky