Mandala na sklo - Nebeský posel

Mandala na sklo - Nebeský posel

Kód: SoD-900S45
Nebeský posel přináší zprávu o zázracích, tajemstvích a úžasných náhodách, měnících naše životy, když jsme schopni opravdu se otevřít. Uvěřte, že vše je možné. Uvěřte v zázraky a budou se dít, neboť víra, jak známo, hory přenáší. Víra je reálnou silou.
Poslední kusy na skladě!
140 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Nebeský posel

Nebeský posel - Pegas přináší zprávu o zázracích, tajemstvích a úžasných náhodách, měnících naše životy, když jsme schopni opravdu se otevřít. Být otevřený znamená skončit s nálepkováním, hodnocením, posuzováním a snahou pochopit vše svým rozumem. Být otevřený zázrakům znamená umět hledět na svět očima dítěte, umět vidět všechnu tu krásu, která kolem nás je, bez potřeby posuzování a hodnocení. Být otevřený znamená přijímat vše, co je, bez potřeby chápat to. Být otevřený znamená důvěřovat a věřit. Uvěřte, že vše je možné. Uvěřte v zázraky a budou se dít, neboť víra, jak známo, hory přenáší. Víra je skutečnou, reálnou silou.

Použití
Mandalu sejměte z podkladu a nalepte ji na skleněnou plochu, kterou prochází denní světlo. Díky slunečním paprskům, pronikajícími mandalou, se obrázek rozzáří úžasnými barvami, které naplní místnost optimistickou a hravou atmosférou.

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
11,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky