Mandala na sklo - Nebeský posel

Mandala na sklo - Nebeský posel

Kód: SoD-900S45
Nebeský posel přináší zprávu o zázracích, tajemstvích a úžasných náhodách, měnících naše životy, když jsme schopni opravdu se otevřít. Uvěřte, že vše je možné. Uvěřte v zázraky a budou se dít, neboť víra, jak známo, hory přenáší. Víra je reálnou silou.
Připraveno k odeslání
140 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Nebeský posel

Nebeský posel - Pegas přináší zprávu o zázracích, tajemstvích a úžasných náhodách, měnících naše životy, když jsme schopni opravdu se otevřít. Být otevřený znamená skončit s nálepkováním, hodnocením, posuzováním a snahou pochopit vše svým rozumem. Být otevřený zázrakům znamená umět hledět na svět očima dítěte, umět vidět všechnu tu krásu, která kolem nás je, bez potřeby posuzování a hodnocení. Být otevřený znamená přijímat vše, co je, bez potřeby chápat to. Být otevřený znamená důvěřovat a věřit. Uvěřte, že vše je možné. Uvěřte v zázraky a budou se dít, neboť víra, jak známo, hory přenáší. Víra je skutečnou, reálnou silou.

Použití
Mandalu sejměte z podkladu a nalepte ji na skleněnou plochu, kterou prochází denní světlo. Díky slunečním paprskům, pronikajícími mandalou, se obrázek rozzáří úžasnými barvami, které naplní místnost optimistickou a hravou atmosférou.

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
11,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky