Mandala na sklo - Jednorožec - velká Sunseal

Mandala na sklo - Jednorožec - velká Sunseal

Kód: SHA-05009205
Jednorožci jsou čistá stvoření, obývající jemnohmotný svět. Pokud se nám podaří očistit svou duši, budeme je moci poznat osobně. Jednorožci uzdravují a pozvedávají duši, učí, jak se otevřít lásce a kráse. Tato mandala na sklo potěší každou dobrou duši.
Poslední kusy na skladě!
129 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Jednorožec - velká Sunseal

Jednorožec je průvodcem duše člověka. Toto čisté stvoření sněhobílé barvy je charakteristické svým jedním jediným rohem, zakrouceným do tvaru spirály. Symbol jednorožce je známý ve všech kulturách světa napříč celou historií, a ve všech má tento symbol stejný význam - symbolizuje ochránce duše člověka, duchovní vedení, čistotu, nejvyšší principy, kterými se člověk řídí, kráčí-li po duchovní cestě. Více informací o symbolice jednorožce naleznete v knize AllatRa.

Překrásnou průsvitnou mandalu na sklo s jednorožcem a vílou si zamilujete. Mandala na sklo s motivem víly a jednorožce je překrásnou okenní dekorací do každého bytu. Nálepku sejměte z podkladu a nalepte na okno, kterým proniká denní světlo, nejlépe přímé paprsky slunce. Díky slunečním paprskům, pronikajícími mandalou, se obrázek rozzáří úžasnými barevnými odlesky, které se roztančí po celé místnosti a naplní ji hravou a radostnou atmosférou. Mandala s vílou a jednorožcem jistě potěší každou dobrou duši, ne jen milovníky světa fantasy.

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
14 cm

Upozornění
Mandala přilne k podkladu tak dobře, že můžete umývat a čistit okna, jak se vám zlíbí. S mandalou se nic nestane. Upozorňujeme však, že lepí tak dobře, že ji už nebudete moci z okna sundat, aniž byste ji poškodili. Proto si dobře rozmyslete, kam ji umístíte. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky