Podívejte se do kategorie Andělé

Mandala na sklo - Cosmic ÓM - velká Sunseal

Mandala na sklo - Cosmic ÓM - velká Sunseal

Kód: SHA-05009401
Óm je nejmocnější mantrou, je grafickým znázorněním prvotního zvuku, z něhož vzešly všechny stvořené formy. Tato překrásně barevná mandala není jen zajímavou dekorací, je taktéž meditační pomůckou.
Připraveno k odeslání
129 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Cosmic ÓM - velká Sunseal

Óm je posvátná védská slabika, není však slovem samotným, je prvotním zvukem, projevem duchovní síly, božské energie. Všechny formy vzešly z jedné jediné - z posvátné slabiky Óm, která je prvotní vibrací vesmíru, vesmírným motorem. Óm je nejmocnější mantrou. Tato slabika hraje důležitou roli již v počátku védského učení. Vyskytuje se také v buddhismu, džinismu a sikhismu. Óm je všechno minulé, přítomné a budoucí. Slabikou Óm začínají téměř všechny mantry, jako například Avalókitéšvarova mantra "óm mani padmé húm".
Existuje pouze jediné jsoucno, jsoucí samo o sobě - jediné božství - Óm.

Jedno jsoucno jest
jeho jméno je Pravda 
stvořitel všeho
bez bázně, bez zášti,
věčné a bez podoby,
nezrozené,
jsoucí samo o sobě,
objevené darem Učitele.
Óm

Pestrobarevná mandala s kosmickým Ómem vás velmi mile překvapí, až ji nalepíte na skleněný povrch, jímž prochází denní světlo či ještě lépe sluneční paprsky. Nebudete od ní chtít odtrhnout zrak! Díky pronikajícímu světlu se obrázek rozzáří úžasnými barvami, které se roztančí po celé místnosti a naplní ji překrásnou a radostnou atmosférou. 

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
14 cm

Upozornění
Mandala přilne k podkladu tak dobře, že můžete umývat a čistit okna, jak se vám zlíbí. S mandalou se nic nestane. Upozorňujeme však, že lepí tak dobře, že ji už nebudete moci z okna sundat, aniž byste ji poškodili. Proto si dobře rozmyslete, kam ji umístíte.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky