Mandala na sklo - Buddha v lotosu - velká Sunseal

Mandala na sklo - Buddha v lotosu - velká Sunseal

Kód: SHA-05009117
Tato mandala je krásnou okenní dekorací, ale také meditační pomůckou. Mandala ukazuje, jakým způsobem Buddha dosáhl osvícení, prostřednictvím čeho dosáhl spojení osobnosti s Duší a s Bohem.
Připraveno k odeslání
129 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Buddha v lotosu - velká Sunseal

Nádherná průsvitná barevná mandala na sklo, s motivem rozvinutého květu lotosu a Buddhou, není jen překrásnou okenní dekorací. Tato mandala je taktéž meditační pomůckou, neboť ukazuje, jakým způsobem Buddha dosáhl osvícení - tedy, prostřednictvím čeho dosáhl spojení osobnosti s Duší a s Bohem. Jedná se o meditaci Lotosový květ, jejíž podstata a účel je obšírně vysvětlena v knize AllatRa a v knize meditací a duchovních praktik. Meditace Lotosový květ je nyní k dispozici všem, protože byla, je a bude vždy určena pro všechny. Můžete ji praktikovat taktéž, není ani trochu složitá.

Velmi vás překvapí, jak krásnými barvami hraje tato mandala s Buddhou, až ji umístíte na sklo, kterým procházejí sluneční paprsky. Nebudete od ní chtít odtrhnout zrak! Nálepku sejměte z podkladu a nalepte na okno, kterým proniká denní světlo, nejlépe přímé paprsky slunce. Díky slunečním paprskům, pronikajícími mandalou, se obrázek rozzáří úžasnými barevnými odlesky, které se roztančí po celé místnosti a naplní ji překrásnou a radostnou atmosférou. Tato mandala bude úžasným dárkem pro každého milovníka orientu, a nejen pro něj!

Přejete-li si přečíst více informací o člověku, který se stal osvíceným - tedy Buddhovi, klikněte na výraz Buddha a přečtěte si o něm článek v našem slovníku.

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
14 cm

Upozornění
Mandala přilne k podkladu tak dobře, že můžete umývat a čistit okna, jak se vám zlíbí. S mandalou se nic nestane. Upozorňujeme však, že lepí tak dobře, že ji už nebudete moci z okna sundat, aniž byste ji poškodili. Proto si dobře rozmyslete, kam ji umístíte. 

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky