Mandala na sklo - Buddha léčení

Mandala na sklo - Buddha léčení

Kód: SoD-900S104
Bhaišadža Guru - modrý Buddha je Buddhou léčení. Prostřednictvím meditace o modrém Buddhovi je možné získat velkou terapeutickou a léčivou sílu, potřebnou k vyléčení sebe sama i druhých.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
140 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Buddha léčení

Modrý Buddha - Buddha medicíny
Bhaišadža Guru je znám jako uzdravující Buddha. Buddha medicíny je zobrazován v modré barvě (modrá barva kůže). Buddha medicíny je buď téměř nahý, nebo je oblečený do mnišského šatu, často je obklopen léčivými rostlinami. Hlavními znaky Buddhy - léčitele je urna (kruhová tečka na čele), ushnisha (uzel vlasů přeměněný na výrůstek na lebce Buddhy - první hlavní znak Buddhy) a krátké zakroucené vlasy. Jeho levá ruka leží v klíně a obvykle drží almužní nádobu, nebo misku, v níž připravuje léky. Pravá ruka, v gestu plnění přání (vajradamudra), svírá rozkvetlou ratolest nebo plod myrobalánu. Myrobalanový strom se vyskytuje v Indii a jiných tropických zemích, plodí ořechy. Filosofie tibetské medicíny je odvozena z ájurvédského lékařství, které rozlišuje tři základní substance - pitta, váta a kapha. Nemoc znamená disharmonii mezi těmito třemi substancemi, cílem lékařské péče je znovunastolení rovnováhy. Podle tradice přináší Buddha léčení účinnou duchovní léčbu - pouhý dotek jeho obrázku může mít léčebné účinky. Prostřednictvím meditace o modrém Buddhovi je možné získat velkou terapeutickou a léčivou sílu, potřebnou k vyléčení sebe sama i druhých.

Použití
Mandalu sejměte z podkladu a nalepte ji na skleněnou plochu, kterou prochází denní světlo. Díky slunečním paprskům, pronikajícími mandalou, se obrázek rozzáří úžasnými barvami, které naplní místnost pokojnou a klidnou atmosférou.

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
11,5 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky