Fantasy šperky

Mandala na sklo - Anděl štěstí

Mandala na sklo - Anděl štěstí

Kód: SoD-900S90
Tento nádherný anděl štěstí ti připomíná, že štěstí je stav mysli. Radovat se můžeme už teď, nemusíme čekat, až se něco stane.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
140 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Mandala na sklo - Anděl štěstí

Tento nádherný anděl štěstí ti připomíná, že štěstí je stav mysli. Radovat se můžeme už teď, nemusíme čekat, až se něco stane.

Zastav se a pohlédni na svůj život. Čím žiješ? Co tvoří tvůj život? Co z toho, co považuješ za tak moc urgentní, je z pohledu duchovní roviny skutečně důležité? Pohlédni na to, kolik dobra kolem tebe je! Kolik dobrých lidí, kolik krásy v Přírodě! Nauč se děkovat za to, že jsi toho součástí, že máš možnost to všechno prožívat, neboť nic není samozřejmé. Všechno jsou to dary, které ne vždy umíme ocenit. Často až po té, co se setkáme s opravdovým utrpením a bídou, až ztratíme všechno, co jsme měli, pak si uvědomíme, že jsme zapomněli být vděční, že jsme zapomněli poděkovat. Vyjádřit vděčnost za vše, co máme, vyjádřit druhému člověku úctu a lásku zase není tak těžké.

Božská Jednota
Zastav se! Právě teď a v tuto chvíli ustaň ve své činnosti a staň se pozorovatelem. Rozhlédni se kolem sebe. Co vidíš? Vidíš tu krásu, která Tě obklopuje? Všechno, co je kolem Tebe je Božím výtvorem, všechno je Božské, jelikož v sobě obsahuje kus Boha - Božskou jiskru. Věci, rostliny, stromy, slunce, obloha, motýli, i voda ve skleničce, stojící na Tvém pracovním stole, v sobě obsahuje kus Boha. Oceň ji, oceň její krásu a pak vychutnej její chuť - tak chutná Bůh. Vyjdi ven a zhluboka se nadechni, přivoň si - tak voní Bůh. Pohlédni do tváří kolemjdoucích - takto se projevuje Bůh. V každém z nich je Božská jiskra a bez ohledu na to, co právě dělají nebo říkají, jsou Božím výtvorem a zaslouží si ocenit. 

Proč chybujeme a ubližujeme druhým?
Ublížil Ti někdo? Přestaň se zlobit, nezaměřuj se na to špatné, neplň své srdce zlobou. Vždyť ublížil Ti kvůli své nevědomosti, raději mu požehnej. Vždyt přece i v něm je kus Boha, jen si to neuvědomuje a chybuje. Chybuje proto, aby jsi mu Ty mohl odpustit a on se ze své chyby mohl poučit. Odpusť mu a podporuj v něm to dobré. Vždy hleď ke světlu, hledej a podporuj to nejlepší ve všem a všech a tma a stíny ustoupí.

Síla požehnání
Oceňuj svět a žehnej světu kolem sebe, žehnej obloze, žehnej ptákům v povětří, žehnej lesům, vodě a všem lidem, žehnej Bohu, miluj ho a uvědom si, že právě tak, jak dokážeš milovat Boha, dokážeš milovat sám sebe a ostatní - neboť všichni jsou jedním - všichni jsou součástí Boha. Možná, že si po čase všimneš, že se Tvůj svět změnil, že je plný světla a radosti. Je to proto, že miluješ, oceňuješ a žehnáš, to Ty sám jsi naplnil své srdce světlem, láskou a radostí.

Použití
Mandalu sejměte z podkladu a nalepte ji na skleněnou plochu, kterou prochází denní světlo. Díky slunečním paprskům, pronikajícími mandalou, se obrázek rozzáří úžasnými barvami, které se roztančí po celé místnosti a naplní ji pokojnou a klidnou atmosférou.

Materiál
průhledná fólie s kvalitním potiskem

Průměr mandaly
11,5 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky