Maličký anděl míru

Připraveno k odeslání
86 Kč
Kód: HT-AS2317
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Bitevní pole
Věř, že Tvůj anděl je stále s Tebou. Pokud se Ti zdá, že Tvůj život je jedním velkým bitevním polem, ze kterého nemůžeš odejít, protože s někým či něčím bojuješ, zdá - li se Ti, že jsi nucen být neustále ve střehu a připraven k obraně, požádej o pomoc anděla míru. Předej mu svoje strachy, úzkosti a problémy, nechej se pohltit jeho léčivým světlem a Ty zůstaň klidný a sám v sobě. Ona totiž temnota - tma, je jen nedostatkem světla a ti, kteří se neustále zabývají problémy a strastmi, se nepozorovaně odklánějí od světla a postupně padají do tmy (aniž by si toho všimli), takže se jim po delší době zdá černé úplně všechno.

Jak se vymanit z koloběhu bojů a hádek
Stačí se jen zastavit a najít v této tmě záblesk světla, pozorovat toto světlo a jít za ním. Když se objeví světlo, tma začne mizet, náhle je vše jasnější, a jak světlo sílí, tma ustupuje. Problémy se pak zdají být méně hrozivé. Možná, že vlivem působení andělského světla, přijdeš na to, že mnohé z bojů, které jsi vedl, nejsou natolik důležité, aby jsi na ně plýtval svou energií. Když je boj příliš náročný a zdlouhavý, je někdy dobré vzdát se, složit zbraně, popřát svému protivníku štěstí a odkráčet středem. Jsou i důležitější věci, než ve všem vždycky vyhrávat a mít vždy pravdu. Neustálé boje, půtky a hádky nás jen obírají o radost ze života, odčerpávají naši energii, kterou bychom mohli věnovat sami sobě a naší rodině. Tak učí anděl míru.

Maličký anděl míru
Překrásný, do detailu velice precizně zpracovaný maličký andílek míru je tak malý, že se s přehledem vejde i do té nejmenší kapsy. Stačí, když ho budeš nosit u sebe a ve chvílích, kdy cítíš ono známé puzení pustit se do hádky či do boje, ho požádáš o jeho podporu. Mysli na to, že chceš být šťastný a štěstí se na bitevním poli nikdy nenachází.

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Velikost
1,2 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

LP

Facebook komentáře

Štítky