Malá usměvavá víla Lali  - 1
Malá usměvavá víla Lali  - 2
Malá usměvavá víla Lali - 1/2Malá usměvavá víla Lali - 2/2

Malá usměvavá víla Lali

Kód: ARCHIV-HT-AS2712
Na rozkvetlé louce, tam, za listem pampelišky, najdeš přítelkyni na celý život.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
158 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Malá usměvavá víla Lali

Malá pohádková víla Lali Ti pomůže v těžkých chvílích, kdy Tvoje nitro svírá smutek nebo bolest, cítíš se být sám a máš pocit, že Ti nikdo nerozumí. Věř, že nikdo není Tvým nepřítelem. To jen někdy lidé ubližují (ať vědomky nebo nevědomky), protože se cítí být nespokojeni se svým životem a mají problém sami se sebou. Svou bolest pak ventilují na ostatní bytosti, což samozřejmě není fér. Nenech se jimi otrávit, nebuď kvůli nim smutný. Jsou jen nešťastní. Svět je plný jiných bytostí, které Tě milují velkou bezpodmínečnou láskou, a to jen proto, jaký jsi uvnitř.

Ve chvílích, kdy jsi smutný z druhých lidí a cítíš se být sám, zkus se uvolnit a přestat myslet na příkoří, které se Ti staly. Vezmi tuto vílu a představuj si, že si spolu na rozkvetlé louce hrajete na schovávanou. Je nádherně, slunce svítí, vzduch je provoněn čerstvou vůní lučních květů, nad Tebou víří motýli a Tvá víla se na Tebe usmívá zpoza listu pampelišky. Chyť ji! Víla se se smíchem schovává pod listy rostlin, pod kořeny stromů nebo uvnitř květů a Ty se ji snažíš najít.

Tato nádherná milá víla je Tvou přítelkyní a se svým smíchem a rozvernou hravostí Tě bude provázet  vždy a všude. Přátelství s vílou je přátelstvím na celý život.
 
Velikost sošky
5,5 cm
 
LP
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.