Podívejte se do kategorie Andělé

Malá andělská dóza - anděl sahající po hvězdách  - 1
Malá andělská dóza - anděl sahající po hvězdách  - 2
Malá andělská dóza - anděl sahající po hvězdách  - 3
Malá andělská dóza - anděl sahající po hvězdách - 1/3Malá andělská dóza - anděl sahající po hvězdách - 2/3Malá andělská dóza - anděl sahající po hvězdách - 3/3

Malá andělská dóza - anděl sahající po hvězdách

Kód: HT-AS8107
Nádherná šperkovnice pro uložení vašich cenností.
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
425 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Malá andělská dóza - anděl sahající po hvězdách

Uložte Vaše nejoblíbenější šperky a cennosti do andělské šperkovnice. Pod ochranou anděla budou jako v bavlnce. smiley

Anděl sahající po hvězdách je symbolem našich možností a růstu. Každý člověk přišel na tento svět s jasnou myšlenkou, čeho chce dosáhnout, v čem se chce zlepšit, co chce změnit. Vlivem mnoha faktorů jsme na tento cíl zapomněli, to však neznamená, že nám nechybí. Naplněni se budeme cítit až svou původní cestu opět najdeme.

Božská jiskra - nebeský dárek
V okamžiku našeho příchodu na Zem nám byla dána do vínku Božská jiskra, nebeský dárek, vklad do našeho jedinečného života. Tato jiskra nás naplňuje nadějí a vírou, že život na Zemi má svůj smysl, i když to tak mnohdy nevypadá. Každá událost, i ta na první pohled negativní, má svůj smysl a důvod, proč vznikla. Naším úkolem na tomto světě však není jen přežívat, vnitřně to víme...

Životní poslání
Každý člověk přišel na svět s jasnou myšlenkou, čeho chce dosáhnout, v čem se chce zlepšit, co chce změnit. Vlivem socializace (zapojení se do struktury společnosti) a vlivem mnoha různých dalších faktorů, které nás odvedly od sebe sama, jsme na tento úkol "zapomněli". Žijeme svoje životy a cítíme, že nám něco chybí, cítíme, že to není úplně ono a nevíme proč. To ona božská jiskra v nás nám dává vědět, že ačkoli celkem uspokojivě žijeme svůj život, ze své původní cesty jsme sešli, proto nejsme naplněni.

Kde jsme se ztratili?
Společnost nás podmínila, změnila, cítíme se deformováni, jako bychom to nebyli my. Máme pocit, že jsme sami sebou jen částečně. To, co hledáme, je naše druhá (zmizelá) část, kus naší bytosti, na kterou jsme zapomněli. Hledáme ji v lidech okolo sebe a čekáme, že právě oni naplní naši touhu po sobě samém. Nikdy se to nepovede! I těmto lidem chybí jejich vlastní druhá část a všichni chceme být vnitřně jednotní. Tento fakt bývá zpravidla důvodem, proč vznikají mezi lidmi konflikty. Očekáváme, že druhý nás naplní, přinese nám štěstí, povznese nás. Jenže to nikdo jiný než my sami nedokáže! Svoje štěstí najdeme jen uvnitř sebe sama. Společně s nalezením svého skutečného já, najdeme i odpovědi na všechny své otázky, najdeme svůj životní úkol i způsob, jakým se k němu dobrat. Kdo skutečně hledá, ten vždycky najde. Jakmile odhalíme svůj skutečný úkol, zjistíme, že jsme ho nosili v srdci celou dobu, vůbec nebyl skryt, mnohdy zjistíme, že jsme na něm vlastně celou dobu částečně pracovali, i když jsme to nedokázali vidět jasně. Jen jsme ho kvůli chaosu v naší hlavě, nedokázali identifikovat. Pouhé uvědomění si tohoto faktu může stačit k objevení smyslu své existence a ke vzniku velké radosti.

Zpět na cestě
Jakmile nastoupíme na cestu, z níž jsme sešli, pocítíme svoji jednotu, úplnost, naplnění. Už nebudeme hledat v druhých svou ztracenou část, nebudeme jim klást podmínky, za kterých je budeme mít rádi, nebudeme nic očekávat a proto nebudeme zklamáváni. Jakmile nastoupíme na svoji cestu, začnou se dít zázraky, uvidíme znamení, uvidíme všechny možnosti, které nás povedou dál. Jako zázrakem k nám budou proudit informace, budeme potkávat stejně zaměřené lidi a konečně pocítíme smysl svého života. Náš život se promění a my budeme stoupat vzhůru.

Cesta vzhůru
Tento nádherný anděl je symbolem této cesty, cesty srdce, které je plné odvahy a jehož energie se chce rozvíjet a stoupat vzhůru. Tento anděl je tu proto, aby každý den naplňoval naše srdce neochvějnou vírou, že smysl života existuje a stojí za to po něm pátrat (pátrat po sobě samém). Cest, jak najít sama sebe je mnoho, jednou z nich je práce s andělem - pokud nám práce s anděly vyhovuje, můžeme je požádat o radu a vedení. Jakmile objevíme svůj cíl, nic nás již nezastaví (to umíme jen my sami).
Cesta vzhůru je vždy otevřena!

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Hloubka úložného prostoru šperkovnice
3 cm 

Materiál
pryskyřice - polyresin

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky