Magnetka - Život jako kouzlo

Magnetka - Život jako kouzlo

Kód: ARCHIV-SoD-73203
Život je mystérium, všechno je možné, pokud věříš! Tato magnetka ti bude neustále připomínat skutečnou neomezenost tvých možností, nekonečnou tvořivost tvého skutečného Já. Uvěř, a vše ti bude k dispozici.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
119 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Magnetka - Život jako kouzlo

Ve chvílích, kdy klesáme na duchu, propadáme bezútěšnosti, beznaději, nudě nebo stereotypu, ze kterého nedokážeme vyjít, v takových chvílích jsme paradoxně nejblíže k odhalení mystérií života. Právě toto jsou ty chvíle, kdy začneme hledat stopy nečeho Vyššího, něčeho, co nás přesahuje, naplňuje životem a chutí žít. Hledáme mystérium života, hledáme odpovědi, možnosti, nové směry, inspiraci. Vnitřně správně tušíme, že všechno, po čem toužíme, máme na dosah ruky. Avšak jak to rozpoznat mezi vším tím hlukem a chaosem vnějšího světa?

Jak najít svůj sen a cestu k němu
Najdi svůj senK tomu, abyste dokázali nalézt ty správné odpovědi a inspiraci, je třeba ovládat umění vnitřního ztišení. Odeberte se na chvíli z vnějšího světa, najděte si vhodné klidné místo, zajistěte, abyste byli sami, ostatními lidmi nerušeni. Nejvhodnější místa se nacházejí v přírodě, tam totiž zároveň čerpáte i blahodárnou životní energii. Vyjděte do přírody, vyhledejte místo, na které vám bude dobře. Odložte aspoň na chvíli sami sebe, své ego, své touhy, předsudky, představy a očekávání. Vdechujte vůni přírody, čerpejte její sílu a připusťte, že jste někým víc než jen tím, kým si celý život myslíte, že jste. Připusťte možnost, že máte neomezené možnosti (protože omezení si tvoříme svou myslí), připusťte, že vaše tajné (mnohdy úplně zapomenuté) sny se mohou splnit. Nikdy nejste na něco moc staří, moc líní, moc nezkušení, slabí či nedokonalí. Jistě kolem sebe znáte případy lidí, kteří dokázali zdánlivě nemožné. Například se zázračně uzdravili z nevyléčitelné nemoci, nebo třeba v 90ti letech vystudovali vysokou školu, zkrátka dokázali něco, nad čím ostatní jen kroutili hlavou. Jak je tohle možné? Čím jsou zvláštní tito lidé, kteří šli přes všechny předsudky a očekávání společnosti za svým cílem a dosáhli ho? Tito lidé mají polečnou jednu věc - víru! Víru v neomezené možnosti, víru ve své schopnosti, víru ve svůj sen. Jste stejně mocní, jako oni. Nejste o nic lepší, ani o nic horší. Zapátrejte proto ve svém nitru a nalezněte svůj sen. Neposuzujte ho svou myslí, protože ta vás okamžitě omezí. Co byste udělali jako první krok, kdybyste měli neomezené možnosti? Odpověď, která k vám přijde jako první - je ta správná. Nemusíte znát detaily celé cesty (to byste ji ochudili o mystérium a možnost zázraku), stačí, když uděláte první krok, další krok se vám vyjeví. Stačí uvěřit a jít za svým snem, nic víc.

Někdo hledá způsoby - někdo důvody. Myslete na to, až budete chtít odradit sama sebe od cesty ke splnění svého snu.

Vyjít ze stereotypu
Pokud jsme s během života spokojeni a vše se odvíjí dle našich představ, nemáme potřebu hledat něco víc, nemáme touhu nic měnit, ani nic přidávat. Avšak jakmile světlo našeho nadšení pohasne (ať je důvod jakýkoliv), podvědomě víme, že je čas na změnu. Nikdo nemůže žít věčně ve stále stejných podmínkách stále stejně, beze změny. Život je nekonečný proud energie, která je každým okamžikem zcela nová (i když málo vědomému se může díky shodným okolnostem jevit stále stejná jako včera, před měsícem, před léty). Život je mystérium, je plný kouzel, stačí to dovolit.

Rozměry magnetky
9 x 6,5 cm

 

LP

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.