Magnetka - Tajemství černého medvěda

Magnetka - Tajemství černého medvěda

Kód: ARCHIV-SoD-73051
Chceš-li nalézt sebe sama a uslyšet hlas svého vnitřního rádce, vydej se tam, kde sídlí tvůj stín - do svého nitra. Najdi ho a učiň z něj svého přítele. Temnota, strach a stíny nejsou nepřátelé, ale učitelé. Takové je poselství černého medvěda.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
119 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Magnetka - Tajemství černého medvěda

Medvěd vždy byl, je, a bude jedno z nejmocnějších silových (totémových) zvířat. Byl uctíván už pravěkými lidmi a je uctíván i dnes. Medvěd je zosobněním síly a moci, avšak také je mistrem introspekce, která je k dosažení cíle nezbytná. Medvěd je nejlepším průvodcem pro všechny, kdo pochopili, že pokud chtějí svůj život změnit, musí se nejprve utkat se svým stínem, s temnotou sama sebe. Svým svěřencům medvěd poskytuje ochranu při procházení se údolím temnoty duše, upozorňuje je na skrytá nebezpečí, a v případě nutnosti je ochoten vždy zasáhnout. Medvěd je známý tím, že hledá med v dutých kmenech stromů, na zimu pak vstupuje do jeskyně (podobné děloze matky), kde tráví všechny své zážitky. Tímto chováním naznačuje člověku nutnost "vstoupit dovnitř". Jakmile člověk vstoupí do svého nitra a pozná sám sebe, najde i svůj vnitřní hlas, vytříbí svou schopnost nalézat ty správné odpovědi na všechny své otázky. Už nikdy se neztratí, protože pochopil sám sebe.

"Chceš-li uskutečnit sama sebe a být skutečně svobodným, vydej se do jeskyně - do svého nitra, kde sídlí tvůj stín. Učiň z něho svého přítele, pochop, co tě tvůj stín učí, co ti přináší. Temnota, strach a stíny nejsou nepřátelé, ale učitelé. Takové je poselství černého medvěda."

Rozměry magnetky
9 x 6,5 cm

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.