Magnetka - Strom Jin - Jang

Magnetka - Strom Jin - Jang

Kód: ARCHIV-SoD-73173
Tajemství rovnováhy leží v přírodě, jdi a poznej její cykly. Pučení - rozkvět - plody - odevzdání a spánek. Myslíš, že fáze spánku je neplodná, pasívní? Nikoliv - fáze jin, fáze odpočinku je především obdobím regenerace a skutečného vnitřního růstu.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
119 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Magnetka - Strom Jin - Jang

Nádherná magnetka se stromem Jin Jang upoutá nejen milovníky přírody. Tento výjev zobrazuje tajemství rovnováhy, které je nutné dosáhnout, pokud chceme žít spokojeným a harmonickým životem.

Chceš-li harmonický život plný zdraví, štěstí a lásky žít, a tajemství Bytí v rovnováze odhalit, jdi do přírody. Inspiruj se od ní, rozeznej cykly, které v ní probíhají. Poznej, jak se projevují ve tvém životě.

Přírodní energie jdou ve vlnách, energie je vlnění - jednou nahoře, poté dole. Pučení - rozkvět - plody - odevzdání se a spánek. Vše podléhá tomuto přírodnímu zákonu. Nelze být stále v rozkvětu, stále jen plodit a plodit, bez nároku na odpočinek. Období útlumu a odpočinku se nám často jeví jako pasivita. Tato pasivita je však pouhým zdáním, pod povrchem zdánlivě nehybných věcí se toho děje velmi mnoho. Regenerace a skutečný vnitřní růst, fáze jin. Bez fáze spánku, odpočinku - by nikdy nemohlo nastat jaro. Poznej tento přírodní zákon, a dopřej svému tělu, mysli a duši odpočinek, který potřebuje k regeneraci sil. Pamatuj, že odpočaté tělo - silné tělo, odpočatá mysl - bystrá mysl, odpočatý duch - hravý duch.

Rozměry
9 x 6,5 cm

LP

 

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.