Magnetka - nebeský anděl harmonie, 7,5 cm

Andělská bytost Ti gestem naznačuje, že pokud bys rád žil v harmonickém domově a pěstoval harmonické vztahy, musíš nejprve nalézt harmonii ve svém nitru. Nenajdeš venku to, co jsi nenalezl sám v sobě.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
176 Kč
Kód: HT-AS1863
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Kouzlo vnitřní harmonie
Andělská bytost Ti gestem naznačuje, že pokud bys rád žil v harmonickém domově a pěstoval harmonické vztahy, musíš nejprve nalézt harmonii ve svém nitru. Nenajdeš venku to, co jsi nenalezl sám v sobě. Požádej anděla o podporu a vydej se na cestu do svého nitra. Najdi rovnováhu sám v sobě, uspořádej si den tak, aby byl harmonický, vyvážený. Až nalezneš harmonii sám v sobě, přemění se samo od sebe všechno ostatní okolo. 

Andělé - jak nám pomáhají?
Láskyplná energie andělů nás obklopuje vždy a všude, jen my, zatíženi svými starostmi, přehlceni informacemi zvenčí, často jejich působení nevnímáme. Umístěním tohoto nádherného anděla do své každodenní blízkosti dáváme všem andělům najevo, že si jejich existenci uvědomujeme, že v ně věříme a že s otevřeným srdcem vítáme jejich láskyplnou energii ve svých životech. Tento překrásný anděl je symbolem naší víry v boží požehnání, klid a harmonii.

Kdo jsou andělé?
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 
 
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.
 
Tato figurka má magnet zalitý v sobě.
 
Velikost
7,5 cm
 
Materiál
pryskyřice - polyresin
 
MM

Facebook komentáře

Štítky