Magnetka - Měsíční kámen

Magnetka - Měsíční kámen

Kód: SoD-73156
Život je mystérium. Nemůže být poznáno, ale může být prožito, pokud jsi schopen odložit své ego - zbraň, kterou se chráníš v domnění nebezpečí. Jako člověk - ego nejsi nikým, jako člověk - duch jsi vším, a vše je ti plně k dispozici.
Poslední kusy na skladě!
119 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Magnetka - Měsíční kámen

Život jako houpačka
Pozemský život v lidském těle je jako houpačka - jednou nahoře, jednou dole. Pocit štěstí vždy vystřídá nějaký smutek. Něco nalezneš, něco ztratíš, lidé přijdou a zase odejdou, vše se rychle mění, a ty se jednoho dne zeptáš: "co je tedy vlastně důležité, když nic není jisté a všechno jednou skončí"? Pochopíš, že jsi celou dobu hledal naplnění v lidech a věcech, hromadil jsi vědomosti, peníze, majetek, postavení, procházel jsi mnohými vztahy a mnoho zakusil, a stále nebyl zcela spokojen. Tak k čemu to všechno? Jakto žes nikdy nedošel pocitu naplnění?

Moment probuzení
Unaven věčným hledáním čehosi skvělého, čehosi, co doplní poslední střípek do mozaiky, vzhlédneš jednoho dne k nebi a zeptáš se: "Proč?" Dobře víš, že žádná odpověď nepřijde, a tak ani nečekáš na odezvu, která by mohla přijít z nebes. Tím se otevřeš příjmu a uslyšíš odpověď. Poklekneš na kolena v němém úžasu, v posvátném vytržení a náhle všechno začne dávat smysl. Tehdy poprvé jsi se skutečně otevřel, když jsi všechny své zbraně složil na zem a své ego (tolik dychtivé něčeho dosáhnout a něco dokázat) si odložil mezi kameny u cesty. Tehdy poprvé jsi mohl zažít zázrak, uslyšet hlas z nebes, který rozsvítil tvé nitro, a zažehnul v něm plamínek skutečného kouzla. Už nikdy nebudeš stejný jako dřív, teď už víš, že život je mystérium, je mnohem bohatší, než sis kdy uvědomoval, vlečen svým chamtivým egem.

Život jako mystérium
Život je kouzlo, mystérium, které nemůže být nikdy zcela poznáno, ale může být prožito, pokud jsi schopen odložit své ego, zahodit všechny zbraně, kterými chráníš své domnělé bohatství, a s opravdovou pokorou se otevřeš celému Bytí. Jako člověk - ego nejsi nikým, jako člověk - duch jsi vším, a vše je ti plně k dispozici.

Rozměry magnetky
9 x 6,5 cm

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky