Magický svícen - stojánek, Černý drak

Magický svícen - stojánek, Černý drak

Kód: NM-NEM2287
Černý drak byl zrozen v hlubinách Země. Díky svému temnému image je považován za vládce temných, a tedy negativních sil. Ovšem není to tak - posviťte si na to!
Připraveno k odeslání
389 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Magický svícen - stojánek, Černý drak

Černý drak byl zrozen v hlubinách Země. Díky svému temnému image je považován za vládce temných, a tedy negativních sil. Musí však temné věci být vždycky nutně negativní? Kdo to vlastně určil? Temnota, tma, černota a prázdnota nahání strach omezené lidské mysli, protože je nedefinovatelná a nepopsatelná (a mysl neustále potřebuje všechno definovat a hodnotit). Ti, kdo temnotu znají, ti, kdo prošli skrze všechny stíny a tmu (své mysli, svého podvědomí), zjistili, že strach je pouhou iluzí, dokonce i sama "temnota" je pouhou iluzí. Černý drak o tom ví své. Vyzývá vás, abyste si na tuto problematiku posvítili! Zjistíte, že strach je iluzí mysli, a že světlo a tma jsou dvěmi stranami jedné jediné mince.

Tento luxusní svícen - stojánek je originálním dárkem pro každého skutečného příznivce fantasy žánru a pro všechny, kdo překonali strach z věcí, jimž nelze rozumět. Sošku černého draka s nádobou (uvnitř ní je mosazná miska) lze použít dvojím způsobem - buď do misky umístíte menší svíčku (průměr cca 2 cm - tomu odpovídají vánoční svíčky) a nebo ji můžete použít pro pálení vonných kuželů. Soška je nesmírně dekorativní a velmi hezky a kvalitně zpracovaná.

Pokud se vám Černý drak zalíbil, možná se rádi podíváte i na další produkty s tímto krásným tvorem.

Materiál
pryskyřice, mosaz

Výška x šířka sošky
16 x 10 cm

Průměr mosazné mističky na svíčku či kužel
2,1 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky