Magické svíčky 6 ks, žlutá

Magické svíčky 6 ks, žlutá

Kód: CRYMA-YELL-SPELL
Magické svíčky ve žluté barvě se používají pro rituály spojené s cestováním, komunikací a úspěchu při studiích. Optimistická žlutá barva zažehnává smůlu, podporuje pozitivní ladění osobnosti a jeho chuť k přátelské komunikaci s okolím.
Připraveno k odeslání
118 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Magické svíčky 6 ks, žlutá

Oheň je živel transformace, je to mocná síla (jang), umožňující proces proměny - přeměny jedné kvality do druhé - proces shoření, ukončení a nastolení podmínek pro nové. Oheň rovněž přináší světlo a teplo, ochraňuje, čistí, zahání vše špatné, proto se už od nepaměti používá pro očistu a ochranu domova. Svíčka je zástupcem všech 4 živlů - tělo svíčky zastupuje živel Země, plamen - transformující sílu ohně, tající vosk živel Vody a nakonec kouř - živel Vzduchu. Svíčka je nepostradatelnou součástí většiny magických rituálů. Světlo svíčky iniciuje otevření záležitosti, uvolnění, pročištění situace, dává impulz k přirozenému vývoji. Důležitou roli rovněž hrají předměty v její blízkosti, symboly a znaky, vyryté na svíčce, a rovněž přání či záměr, kvůli kterému je rituál prováděn. Určitou roli zde hraje i barva samotných rituálních svíček.

Magické svíčky žluté
Rituální svíčky ve žluté barvě se v magii používají pro rituály spojené s cestováním, komunikací a úspěchu při studiích. Optimistická žlutá barva zažehnává smůlu, podporuje pozitivní ladění osobnosti a jeho chuť k přátelské komunikaci s okolím. Žlutá svíčka se dobře uplatní i na pracovišti, kde podporuje přátelské ovzduší a doboru komunikaci. Žluté rituální svíčky zapalujeme, chceme -li podpořit sebevědomí, výřečnost, ale také studijní schopnosti a paměť. Stejné "působení" má i polodrahokam tygří oko, který se doporučuje všem, kdo se drží zpátky a stydí se projevit. Žluté rituální svíčky se používají při věštění, proroctvích a meditacích, žluté svíčky aktivují snění a přináší do života radost a naplnění všech tužeb.

Materiál
parafín

Délka x průměr svíčky
10 x 1 cm

Sada svíček obsahuje 6 kusů. Svíčky jsou probarvené (z barevného vosku), nikoliv nabarvené.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Amulet Zkřížená Vadžra Amulet Zkřížená Vadžra Kód: SHA-05000140
Mocný amulet pro vědomí sama sebe, pro rovnováhu a osvobození se od závislostí v…
95 Kč
Tuareg, čajová povzbuzující směs v dóze, 75 g Tuareg, čajová povzbuzující směs v dóze, 75 g Kód: SHA-100314
Tuareg, to je legendární nápoj pouštních nomádů. Tuareg je směs marocké máty…
122 Kč