Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician  - 1
Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician  - 2
Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician  - 3
Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician  - 4
Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician  - 5
Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician - 1/5Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician - 2/5Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician - 3/5Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician - 4/5Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician - 5/5

Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician

Kód: AW-HWand-01
Tato krásná magická a léčitelská hůlka SPIRAL je vyrobena ze dřeva, dvou granátových pecek, křišťálové koule na jedné a šestihranu z křišťálu na druhé straně. Potenciál hůlky je znásoben vibracemi křišťálu - nejuniverzálnějšího léčivého krystalu na světě.
Připraveno k odeslání
549 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician

Tato nádherná magická a léčitelská hůlka SPIRAL - Magician je vyrobena ze dřeva, dvou granátových pecek, křišťálové koule na jedné a šestihranu z křišťálu na druhé straně. Potenciál hůlky je znásoben vibracemi křišťálu - nejuniverzálnějšího léčivého krystalu na světě. Magická hůlka je tradiční pomůckou pro rituální magii. Magické (či léčitelské) hůlky jsou již od nepaměti úzce spjaty s praxí šamanů, mágů, čarodějek a léčitelů. Magická hůl či hůlka je neodmyslitelým symbolem vůle, síly a moci mága, působí jako kondenzátor jeho síly a vůle. S její pomocí ovlivňuje tu či onu zvolenou sféru. Magická hůlka běžně slouží k léčení nemocí, odvracení nepříznivých vlivů, pro ovlivňování živých bytostí zde na zemi či evokování bytostí z vyšších sfér. Magickou hůl lze nabít vůlí, vlastnostmi či kvalitami, živly či světelným fluidem.

Tyto krásné dřevěné hůlky s křišťálem jsou vyráběné v Indii. Oproti euro -  americkým výrobcům se Indové zaměřují spíše na ruční výrobu, díky čemuž je každá hůlka v podstatě neopakovatelným originálem. Jednotlivé kousky se od sebe mohou lišit délkou a šířkou (řády milimetrů).

Délka x šířka hůlky
20 - 22 x 1,8 cm

Průměr křišťálové koule
1,7 cm

Délka x šířka křišťálového hranolu
2,5 x 0,8 cm
 

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen v němž se snoubí síly Měsíce i Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Ivana napsal/a Čas: 13:08 Datum: 24.09.2018
Podobnou hůlku jsem hledala již dlouho. Je naprosto vynikající, nikde jsem na nic podobného nenarazila, skutečně vyjímečně zpracovaná věc, udělalo mi to velkou radost. V tomto předmětu se snoubí snad to nejlepší. Doporučuji.
Štítky Stojí za pozornost
Meditační polštář - Zlatý Lotos, barva zlatá Meditační polštář - Zlatý Lotos, barva zlatá Kód: SoD-908178
Nádherný meditační polštář v barvě zlaté, se zlatými výšivkami květů…
980 Kč
Stojánek na vonné tyčinky a kužely Anch, mastek Stojánek na vonné tyčinky a kužely Anch, mastek Kód: SoD-915031
Krásný stojánek na vonné tyčinky a kužely, se symbolem Života, Anch, je vyroben…
144 Kč
Přívěsek koule - Květ života, postříbřený Přívěsek koule - Květ života, postříbřený Kód: SAR-AS298-S
Květ Života může sloužit jako vynikající meditační pomůcka, harmonizátor i…
365 Kč