Magická a léčitelská hůlka PROXIMA - Křišťál

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.358 Kč
Kód: AW-HWand-56
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tato nádherná magická hůlka je vyrobena z horského křišťálu a postříbřeného kovu. Zdobena je čočkami polodrahokamů (granát, karneol, citrín, olivín, karneol, měsíční kámen, iolit, ametyst). Potenciál hůlky se skrývá nejen ve vysokých vibracích křišťálu - (nejuniverzálnějšího léčivého krystalu na světě), ale především v čistotě úmyslů mága. Magická hůlka je tradiční pomůckou pro rituální magii. Magické (či léčitelské) hůlky jsou již od nepaměti úzce spjaty s praxí šamanů, mágů, čarodějek a léčitelů. Magická hůl či hůlka je neodmyslitelým symbolem vůle, síly a moci mága, působí jako kondenzátor jeho síly a vůle. S její pomocí ovlivňuje tu či onu zvolenou sféru. Magická hůlka běžně slouží k léčení nemocí, odvracení nepříznivých vlivů, pro ovlivňování živých bytostí zde na zemi či evokování bytostí z vyšších sfér. Magickou hůl lze nabít vůlí, vlastnostmi či kvalitami, živly či světelným fluidem.

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen v němž se snoubí síly Měsíce i Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Délka x šířka hůlky cca
14 x 2 cm

Délka malého šestihranu cca
3,5 cm

Průměr koule cca
2 cm

Péče o magickou hůlku
Po každém použití hůlku pečlivě vyčistěte (vodou, kouřem či jinak). Můžete nabít na slunečním světle. Uchovávejte v pytlíku či krabičce k tomu určené (magická hůlka není běžný předmět určený k vystavení ani hračka).

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují