Lifefood spirulina BIO 180 g

Lifefood spirulina BIO 180 g

Kód: LF-1011-180 Produktové číslo: 8594071482961
Spirulina je často považována za jeden z nutričně nejúplnějších potravinových doplňků.
Výrobce: LifeFood
Poslední kusy na skladě!
499 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lifefood spirulina BIO 180 g

Spirulina je jednobuněčná řasa stočená v levotočivou šroubovici. Vyskytuje se ve sladkovodním prostředí – v rybnících, jezerech a řekách s vysokým obsahem pH a koncentracemi uhličitanů. Chutná a voní podobně jako mořská řasa. 


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Složení
100% sladkovodní řasa Spirulina Platensis z ekologického pěstitelství. Neobsahuje žádná pojiva, ani jiné přídavné látky.

Nutriční hodnoty na DDD (6 g)
Energie: 83 Kj / 26 Kcal
Bílkoviny: 3,9 g
Tuky: 0,42 g
Sacharidy: 1,1 g
Minerály: 0,48 g
Thiamin (B1): 0,26 mg
Riboflavin (B2): 0,23 mg
Vitamín B12: 1,4 mg
Vápník: 47 mg
Železo: 12,6 mg
Hořčík: 29 mg
Fosfor: 57 mg
Mnagan: 40 mcg
Měď: 72 mcg
Sodík: 30 mg
Betakaroten: 9 mg
Chlorofyl: 48 mg

Dávkování
4 tablety 3 x denně před, nebo s jídlem, s dostatečným množstvím vody nebo čerstvých šťáv.

Upozornění
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

Skladování
Uchovejte v suchu, temnu a chladu. Ukládejte mimo dosah dětí. Spirulina je přírodní produkt, jehož složení podléházměnám díky vlivu přírodních faktorů, uvedené hodnoty jsou tedy orientační.

Velikost balení
240 tablet / 120 g


Informace o značce LifeFood

LifeFood je nová firma, jejímž cílem je vyplnit mezery na českém a středoevropském trhu s produkty zdravé výživy a zdravého životního stylu vůbec. V jejich sortimentu najdete potraviny, které doposud na našem trhu chyběly a nebo se svým složením či způsobem výroby odlišují. Rovněž uvádějí řadu 100% přírodních doplňků stravy za příznivější ceny než se doposud na trhu vyskytovaly.

Do budoucna by chtěli sortiment rozšířit o kosmetické přípravky ze 100% přírodních ingrediencí. Dodávají hlavně čistě přírodní výrobky pocházející zejména z ekologického zemědělství. Část jejich produktů  pochází z divoce rostoucích rostlin a nekomerčních sklizní. Takové produkty jsou ve své podstatě ještě ekologičtější a na živiny bohatší než výrobky BIO. Firma usiluje o to, aby její činností docházelo k co nejmenšímu zatěžovaní životního prostředí.

Další produkty značky LifeFood


 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky