Lifefood sea lettuce BIO 40 g

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
99 Kč
Kód: ARCHIV-LF-1032-40
Výrobce: LifeFood
Kategorie: Archiv
Produktové číslo: 8594071480042
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Zelený zástupce mořských řas je bohatým zdrojem chlorofylu, který má na zdraví člověka blahodárný vliv. Lze ho použít k přímé konzumaci jako slanou svačinku nebo jako přísadu do salátů a jiných pokrmů. Mořské řasy patří mezi každodenní stravu obyvatel přímořských oblastí. Vyznačují se vysokým obsahem minerálů a některých vitamínů a dokáží skvěle obohatit chuť i výživnou hodnotu mnoha pokrmů.

Mimo jiné hodnotné látky jako třeba vápník, draslík, jód, hořčík, železo, chrom a mangan jsou bohaté na enzymy, vlákninu, vysoce kvalitní protein a vitamíny skupiny B, včetně B12. Výzkumy dále prokazují schopnost mořských rostlin absorbovat a eliminovat radioaktivní prvky a težké kovy z lidského organismu.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Certifikace BIO zajišťuje šetrnou sklizeň, vysokou kvalitu a čistotu a dlouhodobě udržitelný růst mořských řas a zachování mořského dna.

Řasy jsou sušeny při nízkých teplotách, jedná se tak o 100% živou stravu.

Složení
Mořský salát BIO (100%).

Upozornění
Produkt může obsahovat zbytky mušliček a oblázků.

Skladování
Nevystavujte přímému slunečnímu záření ani vyšším teplotám.

Země původu
USA

Velikost balení
40 g


Informace o značce LifeFood

LifeFood je nová firma, jejímž cílem je vyplnit mezery na českém a středoevropském trhu s produkty zdravé výživy a zdravého životního stylu vůbec. V jejich sortimentu najdete potraviny, které doposud na našem trhu chyběly a nebo se svým složením či způsobem výroby odlišují. Rovněž uvádějí řadu 100% přírodních doplňků stravy za příznivější ceny než se doposud na trhu vyskytovaly.

Do budoucna by chtěli sortiment rozšířit o kosmetické přípravky ze 100% přírodních ingrediencí. Dodávají hlavně čistě přírodní výrobky pocházející zejména z ekologického zemědělství. Část jejich produktů  pochází z divoce rostoucích rostlin a nekomerčních sklizní. Takové produkty jsou ve své podstatě ještě ekologičtější a na živiny bohatší než výrobky BIO. Firma usiluje o to, aby její činností docházelo k co nejmenšímu zatěžovaní životního prostředí.

Další produkty značky LifeFood


 

 

Facebook komentáře

Štítky