Lifefood raw čokoláda s kešu ořechy BIO 70 g

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
74 Kč
Kód: ARCHIV-LF-1094-70
Výrobce: LifeFood
Kategorie: Archiv
Produktové číslo: 8594071484057
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

52% čokoláda s kešu ořechy a lucumou je vhodná především pro romantiky a milovníky exotiky. Zaujme svou nebývale smyslnou a originální chutí cizokrajného ovoce a zároveň potěší svou nevtíravostí.

Tato živá čokoláda je ručně vyráběna z kvalitních nepražených bio kakaových bobů. Celý výrobní proces nepřesáhne teplotu 42 °C, čímž si čokoláda zachovává všechny výživné a smyslné látky obsažené v plodech kakaovníku přirozené a neznehodnocené a zároveň získává jedinečnou chuť.

Lifefood Chocolate můžete jíst bez výčitek svědomí. Neobsahuje rafinovaný cukr, sojové emulgátory, umělá sladidla ani jiné přídavné látky obsažené v běžných čokoládách. Je slazena pouze přírodním za studena zpracovaným sirupem z agáve a dochucena syrovými přírodními produkty.

Složení
Kakaové máslo nepražené Bio, kakaový prášek nepražený Bio, obsah kakaové sušiny nejméně (52%), kešu oříšky Raw Bio (21%), sirup z agáve Raw Bio, lucuma mletá Bio, kokos mletý Bio.

Nutriční hodnoty ve 100 g
Energie: 550 Kcal / 2294 Kj
Bílkoviny: 10 g
Tuky: 46 g
Nasycené tuky: 21 g
Sacharidy: 24 g
Cukry: 19 g
Vláknina: 9 g
Sodík: 17 mg
1 BE: 49 g

Upozornění
Obsahuje kešu ořechy.

Skladování
Uchovejte v suchu a temnu při teplotě do 22° C. Není vhodné uchovávat v lednici.

Velikost balení
70 g 


Informace o značce LifeFood

LifeFood je nová firma, jejímž cílem je vyplnit mezery na českém a středoevropském trhu s produkty zdravé výživy a zdravého životního stylu vůbec. V jejich sortimentu najdete potraviny, které doposud na našem trhu chyběly a nebo se svým složením či způsobem výroby odlišují. Rovněž uvádějí řadu 100% přírodních doplňků stravy za příznivější ceny než se doposud na trhu vyskytovaly.

Do budoucna by chtěli sortiment rozšířit o kosmetické přípravky ze 100% přírodních ingrediencí. Dodávají hlavně čistě přírodní výrobky pocházející zejména z ekologického zemědělství. Část jejich produktů  pochází z divoce rostoucích rostlin a nekomerčních sklizní. Takové produkty jsou ve své podstatě ještě ekologičtější a na živiny bohatší než výrobky BIO. Firma usiluje o to, aby její činností docházelo k co nejmenšímu zatěžovaní životního prostředí.

Další produkty značky LifeFood


 

Facebook komentáře

Štítky