Lifefood olivy černé sušené s peckou BIO, 150 g

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
89 Kč
Kód: ARCHIV-LF-1040-150
Výrobce: LifeFood
Kategorie: Archiv
Produktové číslo: 8594071480073
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nejkvalitnější sušené nepasterované olivy pochází z pobřežních pouštních planin jižního Peru. Ručně sbírané a zpracovávané s maximální péčí bez jakýchkoli konzervantů. Před sušením fermentované. Vzhledem k šetrné úpravě jsou v nich zachovány všechny hodnotné látky, které do nich příroda vložila. Zdravý a chutný doplněk pokrmů, vynikající a zdravá chuťovka k nápojům.

Složení
Výběrové olivy bio, olivový olej bio, mořská nerafinovaná sůl

Energetické hodnoty na 100 g
Energie: 466 Kcal / 1945 Kj
Bílkoviny: 1 g
Tuky: 30 g z toho nasycené 3 g
Sacharidy: 7 g
Vláknina: 4 g
Sodík: 3600 mg
1BE: 167 g

Skladování
Po otevření skladujte v chladničce.

Velikost balení
150 g


Informace o značce LifeFood

LifeFood je nová firma, jejímž cílem je vyplnit mezery na českém a středoevropském trhu s produkty zdravé výživy a zdravého životního stylu vůbec. V jejich sortimentu najdete potraviny, které doposud na našem trhu chyběly a nebo se svým složením či způsobem výroby odlišují. Rovněž uvádějí řadu 100% přírodních doplňků stravy za příznivější ceny než se doposud na trhu vyskytovaly.

Do budoucna by chtěli sortiment rozšířit o kosmetické přípravky ze 100% přírodních ingrediencí. Dodávají hlavně čistě přírodní výrobky pocházející zejména z ekologického zemědělství. Část jejich produktů  pochází z divoce rostoucích rostlin a nekomerčních sklizní. Takové produkty jsou ve své podstatě ještě ekologičtější a na živiny bohatší než výrobky BIO. Firma usiluje o to, aby její činností docházelo k co nejmenšímu zatěžovaní životního prostředí.

Další produkty značky LifeFood


 

Facebook komentáře

Štítky