Lifefood Lifebar třešňová BIO

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
27 Kč
Kód: ARCHIV-LF-1202-47
Výrobce: LifeFood
Kategorie: Archiv
Produktové číslo: 8594071484521
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Energy tyčinky jsou skvělým zdrojem energie a vitality pro jakoukoliv příležitost, ať už na cestu do školy či do kanceláře nebo před sportovním utkáním. Obsahují širokou škálu vitamínů, minerálů a esenciálních živin.

Jsou vyráběny pouze z celistvých rostlinných ingrediencí nejvyšší kvality zpracovávaných při nízké teplotě, bez obsahu rafinovaných cukrů, sladů, umělých sladidel, extrudátů, škrobů, ztužených tuků a lepku. Tyčinky jsou slazené pouze sušeným ovocem a jsou vyráběné za studena při teplotě nepřesahující 40C. Lifebar je výtečnou a praktickou svačinkou k doplnění enegie, která se vejde do každého batohu, tašky či kabelky.

Složení
Datle bio, sušené třešně bio (25%), mandle bio, kešu oříšky bio.

Nutriční hodnoty na 100 g
Energie: 380Kcal / 1588 Kj
Bílkoviny: 9 g
Tuky: 18 g
Nasycené tuky: 2 g
Sacharidy: 44 g
Cukry: 35 g
Vláknina: 7 g
Sodík: 7 mg
1 BE: 27 g

Upozornění
Může obsahovat kousky skořápek ořechů a pecek.

Velikost balení
47 g


Informace o značce LifeFood

LifeFood je nová firma, jejímž cílem je vyplnit mezery na českém a středoevropském trhu s produkty zdravé výživy a zdravého životního stylu vůbec. V jejich sortimentu najdete potraviny, které doposud na našem trhu chyběly a nebo se svým složením či způsobem výroby odlišují. Rovněž uvádějí řadu 100% přírodních doplňků stravy za příznivější ceny než se doposud na trhu vyskytovaly.

Do budoucna by chtěli sortiment rozšířit o kosmetické přípravky ze 100% přírodních ingrediencí. Dodávají hlavně čistě přírodní výrobky pocházející zejména z ekologického zemědělství. Část jejich produktů  pochází z divoce rostoucích rostlin a nekomerčních sklizní. Takové produkty jsou ve své podstatě ještě ekologičtější a na živiny bohatší než výrobky BIO. Firma usiluje o to, aby její činností docházelo k co nejmenšímu zatěžovaní životního prostředí.

Další produkty značky LifeFood


 

Facebook komentáře

Štítky