Lifefood chlorella BIO 180 g

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
599 Kč
Kód: ARCHIV-LF-1007-180
Výrobce: LifeFood
Kategorie: Archiv
Produktové číslo: 8594071483005
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa obsahující až 60 % kvalitního rostlinného proteinu. Najdeme v ní i hodnotné vitamíny a minerály. Lifefood chlorella je pěstována v ideálních klimatických podmínkách ve vodách bohatých na minerály, díky čemuž dosahuje nejvyšší kvality. Po sklizni je Chlorella filtrována, očištěna a ihned sušena. Její vysoká kvalita a čistota je udržována a zajištěna stálou kontrolou.

Chlorella je v podobě tablet.


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:
chlorella - vitalita, tonus, energie, imunita, přirozená obranyschopnost


Výživové údaje ve 100 g:
Energetická hodnota: 1370 kJ / 326 kcal
Tuky: 12 g
- z toho nasycené: 1 g
Sacharidy: 17 g
- z toho cukry: 1 g
Vláknina: 12 g
Bílkoviny: 57 g
Sůl: 0,01 g

Složení
100% chlorella

Země původu
Taiwan / Čína

Informace pro alergiky
může obsahovat stopy ořechů a sezamu

Skladování
uchovejte v suchu, temnu a chladu


Informace o značce LifeFood

LifeFood je nová firma, jejímž cílem je vyplnit mezery na českém a středoevropském trhu s produkty zdravé výživy a zdravého životního stylu vůbec. V jejich sortimentu najdete potraviny, které doposud na našem trhu chyběly a nebo se svým složením či způsobem výroby odlišují. Rovněž uvádějí řadu 100% přírodních doplňků stravy za příznivější ceny než se doposud na trhu vyskytovaly.

Do budoucna by chtěli sortiment rozšířit o kosmetické přípravky ze 100% přírodních ingrediencí. Dodávají hlavně čistě přírodní výrobky pocházející zejména z ekologického zemědělství. Část jejich produktů  pochází z divoce rostoucích rostlin a nekomerčních sklizní. Takové produkty jsou ve své podstatě ještě ekologičtější a na živiny bohatší než výrobky BIO. Firma usiluje o to, aby její činností docházelo k co nejmenšímu zatěžovaní životního prostředí.

Další produkty značky LifeFood


 

Facebook komentáře

Štítky