Lepidolit - masážní placička  - 1
Lepidolit - masážní placička  - 2
Lepidolit - masážní placička  - 3
Lepidolit - masážní placička - 1/3Lepidolit - masážní placička - 2/3Lepidolit - masážní placička - 3/3

Lepidolit - masážní placička

Kód: SVK-mas-pl-LEP
Lepidolit je skvělý antistresový a antidepresívní kámen, je jako sedativum. Tiší emoce strachu, paniky, úzkosti a nervozity, přináší klid a stabilitu, vědomí tady a teď.
Poslední kusy na skladě!
87 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lepidolit - masážní placička

Tamblovaná placička z lepidolitu je určena k masážím, navíc je skvělým "talismanem do kapsy". V případě, že kámen hodláte používat pro masážní účely, mějte na paměti, že každý kámen má schopnost absorbovat negativní energie. U kamenů, které se používají k léčení a k masážím, to platí dvojnásobně. Dbejte proto na pravidelné a důkladné čištění kamene. Kromě tohoto běžného čištění je však třeba jednou za čas dopřát svému kameni řádný oddech. I kameny si někdy potřebují odpočinout. Nechte ho na několik dní spočinout v lůně panenské země nebo ho po vyčištění nechejte nabíjet na světle slunce nebo měsíce. Masážní placička z lepidolitu je vyrobena ze speciálně vybraného, pro tyto účely určeného kousku polodrahokamu, který byl dokonale vybroušen a vyleštěn, aby jste si masáže jaksepatří užili. Každý jednotlivý kámen je samozřejmě svým vzhledem originální, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže foto i údaje uvedené v parametrech jsou především orientační.

Uvedená cena je za jednu masážní placičku z lepidolitu.

Průměr masážních placiček
3,5 - 4,5 cm

Hmotnost
22 - 42 g


 

Lepidolit - antidepres, antistres
Nádherně fialový lepidolit (druh slídy s obsahem lithia) je silně zklidňující kámen. Drží člověka ve stavu "tady a teď", což je jediný existující čas. Působí antidepresivně a antistresově, což ocení lidé nervózní, labilní, roztěkaní, uspěchaní, lidé se sklonem ztrácet se ve svých myšlenkách a emocích a propadat špatným náladám a malomyslnosti. Lepidolit je jako sedativum, tiší emoce, ať jsou jakkoliv rozbouřené a přináší klid a stabilitu, potřebnou k rozlišení skutečně důležitého od nepodstatného. "Co se právě teď děje? Co lze a co nelze v této situaci udělat? Jak na to pohlížet? Co je důležité? Čeho si nevšímat? Jak vše vyřešit v klidu a konstruktivně? Jak se teď rozhodnout? Co udělat, co říct?" S těmito otázkami pomáhá právě tento kámen, který, pokud je nošen denně, drží člověka v přítomném okamžiku, a tím v podstatě zabraňuje vzniku chaosu, citových vzplanutí a emotivních výbuchů, které člověka často až paralyzují, takže není schopen střízlivě uvažovat a jednat. Skutečně výborný kámen pro nervózní lidi i pro ty, co jsou zasnění, jsou tzv. "mimo" a pak se často cítí zaskočeni nějakou nenadálou událostí.

Lepidolit stabilizuje emoce, učí, jak předcházet výkyvům nálad a výborně potlačuje - přímo neutralizuje návaly strachu a paniky (pracuje se 7. čakrou). Pomáhá překonat závislosti všeho druhu, vede člověka k nezávislosti. Lepidolit pomáhá i při přecitlivělosti, melancholii, při sklonech k negativnímu myšlení, očekávání toho nejhoršího, při vytváření katastrofických scénářů, utkvělých myšlenkách, fobiích, plačtivosti i nedostatečném sebevědomí. Věří se také, že přitahuje lásku a udržuje "milenecké štěstí", nicméně, jedná se o lásku bezpodmínečnou a nikoliv romantickou, erotickou či závislou. Fialový lepidolit je kamenem 7. čakry a tedy učí a podporuje bezpodmínečnou, svobodu dávající a na ničem nezávislou lásku.   

Spojení s Bohem
V podstatě lze říci, že všechny výše uvedené "potíže" se zvládáním psychických stavů přímo souvisí s  nesprávnou funkcí 7. a taky 3. čakry, kde sídlí naše duše. Toto je naše spojení s duchovními rovinami, s Bohem. Kdo je skutečně spojen s Bohem - nemá strach, netrpí panickými stavy, nemá deprese, ani špatné nálady, netrpí melancholií, letargií ani nervozitou, atd. Lepidolit, stejně jako jiné fialové kameny, harmonizuje a stabilizuje funkci 7. čakry, a proto se člověk zklidňuje, cítí příliv Lásky shůry a cítí se dobře a v bezpečí. Ale co bude pak, až kámen odloží? Pokud jsou tyto jeho problémy opravdu vážné, a člověk kvůli nim trpí, je třeba udělat víc - obrátit se o pomoc k Nejvyššímu. On představuje opravdovou záchrannou kotvu, stabilní bod, a díky této nejsilnější ochraně se probouzí i duše člověka. Jak je spojení duše - Bůh stabilní a člověk skutečně je s Bohem - problémy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku a to zcela bez léků. A to je dokázané. Vždycky je lepší modlitba než kámen, prášek či předmět. Působení materiálního je vždy dočasné, ale Bůh je věčný, jeho Láska, ochrana i pomoc jsou navždy.

Příběh trémisty
V jedné knize je například popsán případ profesionálního klavíristy, který už od dětství trpěl při každém koncertě děsivou trémou. Byl ve svém oboru skutečně dobrý a nabídky se jen hrnuly, ale on už svou trému nezvládal a odmítal hrát. Navštívil proto terapeuta a očekával, že jeho problém tkví v minulém životě (což je klidně možné) a tedy, že se podrobí regresi a vše bude dobré. Terapeut si jej vyslechnul, pohlédnul do jeho ustarané, úzkostí stažené tváře a poradil mu jednou větou: "musíte prohloubit svůj vztah k Bohu". Člověk byl udiven, ale radu přijal a zařídil se podle ní. Za nějaký čas zjistil, že problém ustupuje, že vlastně už není. Proč by se bál, když je s ním Nejvyšší? A tak je to s každým strachem, fobií, úzkostí, atp. Lidem chybí vztah k Bohu. Materiální berličky (kameny, amulety, léky, apod.) představují krátkodobou pomoc, spíš takovou malou útěchu v nesnázích. Je dost možné, že vás při nošení lepidolitu napadne, že byste se mohli pomodlit, obrátit se k Bohu. Ano, to je pravděpodobné. Protože skutečnou pomoc a vyléčení poskytuje pouze On.

Lepidolit a léčení
Posiluje imunitní systém, přináší úlevu při alergiích, chronické únavě, vyčerpání, při bolestech zad, hlavy, při migrénách, pomáhá při léčení srdce a plic, odbourává kloubní problémy a přivádí do rovnováhy hormonální soustavu. Dále má příznivý vliv na vzhled na zdraví kůže, stabilizuje nervovou soustavu, přináší klidný a hluboký spánek (vkládá se i pod polštář), působí proti depresím a stresu a nakonec i pomáhá lidskému organismu zvládat zatížení elektromagnetickým smogem.

Čistění a nabíjení kamene
Kámen přílišnou péči nevyžaduje, fialové kameny vlastně nic neabsorbují, jen přeměňují. Ale cítíte-li potřebu, omyjte kámen pod proudem vlažné vody a nechte odpočinout na vhodném místě.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Iswari Bio Agáve sirup 500 g Iswari Bio Agáve sirup 500 g Kód: ISW-016
Sirup z agáve je přirozené sladidlo získávané z kaktusu agave. Díky své…
192 Kč
Svíčka Starohebrejský amulet 7,6 x 15 cm Svíčka Starohebrejský amulet 7,6 x 15 cm Kód: CAP-HEBAMULET15
Léčitelská svíčka s magickými znaky pro deset nejdůležitějších orgánů…
165 Kč
Socha exclusive mytology - Aphrodite - 28 cm Socha exclusive mytology - Aphrodite - 28 cm Kód: NM-H1685E5
Afrodita je řecká bohyně lásky a krásy. V římské mytologii má svůj latinský…
2.299 Kč