Léčivý šungitový přívěsek destička kulatá 30 mm

Připraveno k odeslání
185 Kč
Kód: BL-SUPK30
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Léčivý šungitový přívěsek
Léčitelé doporučují nošení přívěsků ze šungitu pro ochranu před negativními vlivy, při poruchách štítné žlázy, při syndromech chronické únavy a oslabené imunitě a na celkové posílení organizmu. Šungit zbavuje všeho špatného, navíc harmonizuje a dodává sebejistotu, sílu a vitalitu. V případě každodenního nošení je samozřejmě třeba po nějaké době používání energeticky vyčistit pod tekoucí vodou a nechat nabít na sluníčku, stejně tak, jak se čistí a nabíjí jiné léčivé kameny. 

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku.

Co je to šungit?
Šungit je zvláštní a tajemná, 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, jejíž jediné naleziště je v severozápadním Rusku, v oblasti Karélie. Původ a vznik šungitu dodnes není přesně vědecky dokázán, existují i teorie a jeho mimozemském původu. Tato tajemná hornina má schopnost léčit, harmonizovat a odstraňovat účinky geopatogenních a technopatogenních vlivů. Šungit má příznivý vliv na kožní problémy, kvalitu vlasů, imunitu, alergické projevy, odřeniny,  popáleniny, rány,  projevy syndromu chronické únavy, nemoci štítné žlázy... 
 
Více informací o léčivém šungitu naleznet v našem slovníku, pod heslem Šungit.

Doporučení
Přívěsek ze šungitu je z výroby dokonale vyleštěn, jen hrany přívěsku mohou někdy lehce černě barvit. Před prvním nošením tedy doporučujeme hrany přívěsku řádně otřít vlhkým hadříkem. Otírejte tak dlouho, dokud bude hrana barvit. Poté už můžete přívěsek bez problémů nosit. Toto není vada výrobku (děje se tak u všech výrobků ze šungitu), jen povýrobní stav, který lze výše uvedeným způsobem odstranit.

Facebook komentáře

Štítky