Léčivý šungitový přívěsek ASYMETRIK

Připraveno k odeslání
158 Kč
Kód: BL-SUPKNT
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Šungit je 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, jejíž jediné naleziště je v severozápadním Rusku, v oblasti Karélie. Původ a vznik šungitu dodnes není přesně vědecky dokázán, existují i teorie a jeho mimozemském původu. Tato tajemná hornina, obsahující vzácné přírodní fullereny, má schopnost léčit, harmonizovat i odstraňovat účinky geopatogenních a technopatogenních vlivů. Šungit má příznivý vliv na kožní problémy, kvalitu vlasů, imunitu, alergické projevy, odřeniny,  popáleniny, rány,  projevy syndromu chronické únavy, nemoci štítné žlázy. Šungit z bavuje všeho špatného, navíc harmonizuje a dodává sebejistotu, sílu a vitalitu. V případě každodenního nošení je samozřejmě třeba po nějaké době používání energeticky vyčistit pod tekoucí vodou a nechat nabít na sluníčku, stejně tak, jak se čistí a nabíjí jiné léčivé kameny. 

Na této kartě se nachází mix přívěsků ze šungitu - jak vidíte na fotografii, tvar je asymetrický. Šungitový leštěný přívěsek má přibližné rozměry 4 x 2,8 x 0,3 cm. U každého přívesku se mohou rozměry mírně lišit (+ - 1 - 2 mm). Každý přívěsek je originální.

Přívěsek dodáváme s velmi tenkou bavlněnou šňůrkou, která je součástí balení od dodavatele. Chcete-li, kupte si řádnou šňůrku v naší nabídce řetízků, šňůrek a lanek. Průměr otvoru v přívěsku je 3 mm, takže jím lze protáhnout jakákoliv šňůrka, kterou nabízíme.

 
Více informací o léčivém šungitu naleznet v našem slovníku, pod heslem Šungit.

Facebook komentáře

Štítky