Léčení kořením

Připraveno k odeslání
238 Kč
Kód: PEM-79544
Kategorie: Knihy - příroda
Produktové číslo: 9788086179544
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Unikátní kniha pojednávající o léčivé síle domácího i netradičního koření seznamuje s méně známým odvětvím bylinné léčby. Koření – tj. semena, plody, květy, listy a kořeny rostlin – jsou koncentrovanou silou přírody. Rozsah použití koření sahá od mírnění trávicích potíží, úpravy krevního tlaku až k podpoře léčby rakoviny. Koření se také účinně uplatňuje při mnoha psychických problémech a v navazování vnitřní rovnováhy.

Přestože se jedná o velmi málo známou oblast přírodního léčitelství, má na Východě – zejména v Indii – tradici, za kterou stojí již tisíce let prověřování a zkušeností.

Nosnou část knihy tvoří encyklopedicky zpracovaný lexikon nejpoužívanějších druhů koření, jehož součástí je podrobný popis jejich vlastností, postavení v tzv. „energetickém kruhu“, působení v tělesné a duchovně-duševní oblasti a konečně možnosti použití a receptury. V dalším oddíle se můžete naučit způsobům, jak využívat léčivého koření v kuchyni nebo při každodenní hygieně a také, jak zcela bezpečně „ordinovat“ jednotlivé druhy koření na běžné tělesné potíže.

Autoři
Aljoscha A. Schwarz, Ronald P. Schweppe

Popis
počet stran 264, vázaná vazba

Nakladatelství
Dobra & Fontána 2000

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují