Fantasy šperky

Lavennis sametová relaxační maska na oči, béžová  - 1
Lavennis sametová relaxační maska na oči, béžová  - 2
Lavennis sametová relaxační maska na oči, béžová  - 3
Lavennis sametová relaxační maska na oči, béžová - 1/3Lavennis sametová relaxační maska na oči, béžová - 2/3Lavennis sametová relaxační maska na oči, béžová - 3/3

Lavennis sametová relaxační maska na oči, béžová

Kód: LAV-PPO0035
Sametová relaxační maska na oči s bylinkami zpříjemní váš odpočinek, relaxaci i spánek. Kombinace mateřídoušky, heřmánku, meduňky a levandule zklidní Vaše smysly i mysl.
Výrobce: Lavennis
Připraveno k odeslání
168 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lavennis sametová relaxační maska na oči, béžová

Sametová, relaxační bylinková maska na oči, v barvě béžové, zpříjemní váš odpočinek, relaxaci i spánek. Uklidňující polštářek na oči s bylinkami pro odpočinek očí a celkovou relaxaci těla. Náplň masky je mísena z bylinkovou směsí pro dobrou noc, která má příznivé uklidňující účinky, pro celkovou relaxaci a zklidnění při stresu a přepětí. Masku nelze prát, poškodily by se bylinky, kterými je plněna. V případě, že dojde k namočení masky důsledně dbejte na její vysušení.

Materiál
100 % bavlna

Bylinková výplň
meduňka, mateřídouška, levandule, heřmánek

Použití
Nahřejte svou oční masku (nejlépe na sluníčku) a nebo naopak ochlaďte a pak přiložte na oči. Relaxační oční maska pomůže uvolnit napětí kolem unavených očí a obočí. Kombinace dokonalé tmy, vůně bylinek a jejich uklidňujících účinků Vás připraví na příjemný a klidný spánek.

Rozměry
25 x 11 cm

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky