Lavennis relaxační polštář pohankový 30 x 40 cm

Lavennis relaxační polštář pohankový 30 x 40 cm

Kód: LAV-PP40051
Polštářek s pohankovými slupkami, který udělá dobrou službu nejen jako dekorace, ale především jako příjemná podložka pro unavenou šíji nebo ohřívátko pro prochlazené tělo a bolavé klouby.
Výrobce: Lavennis
Poslední kusy na skladě!
258 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lavennis relaxační polštář pohankový 30 x 40 cm

Polštářek s pohankovými slupkami, který udělá dobrou službu nejen jako dekorace, ale především jako příjemná podložka pro unavenou šíji nebo ohřívátko pro prochlazené tělo a bolavé klouby. Polštář se slupkami z pohanky. Díky obsahu pohankových slupek a velikosti jej lze nahřívat např. v mikrovlnné troubě. Samozřejmostí je snímatelný potah pro snadnou údržbu.

Pohankové slupky díky svým mikromasážním a akumulačním schopnostem pomohou ulevit Vašim unaveným svalům. Váš odpočinek bude díky pohankovému polštáři dokonalý. Díky rozměru je vhodný i jako nahřívací polštářek. Ohřívá se na topení, v mikrovlnce (cca 1 minutu při výkonu 800W), na sluníčku apod.

Tipy k použití: Během odpočinku polštářek svými mikromasážními účinky uvolňuje bolavé svaly. Polštářek lze použít samostatně nebo ho položit na polštář, na kterém spíte.

Materiál:
obal polštáře - 100% bavlna
výplň polštáře- pohankové slupky

MK

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky