Láska - bylinný nápoj 250 ml - 1
Láska - bylinný nápoj 250 ml - 2
Láska - bylinný nápoj 250 ml - 3
Láska - bylinný nápoj 250 ml - 4
Láska - bylinný nápoj 250 ml - 5
Láska - bylinný nápoj 250 ml - 1/5Láska - bylinný nápoj 250 ml - 2/5Láska - bylinný nápoj 250 ml - 3/5Láska - bylinný nápoj 250 ml - 4/5Láska - bylinný nápoj 250 ml - 5/5

Láska - bylinný nápoj 250 ml

Kód: NAPL-LASKA
Bylinný energetický a harmonizační nápoj. Navozuje radost, spontánnost, eufórii a zároveň uvolňuje mysl.
Připraveno k odeslání
220 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Láska - bylinný nápoj 250 ml

JEDNA LAHVIČKA 250 ML OBSAHUJE 10 DÁVEK. ÚČINNÁ DÁVKA JE 25 ML.

PROSÍME O CO NEJRYCHLEJŠÍ VYZVEDÁVÁNÍ BALÍČKU Z POŠTY NEBO ZE ZÁSILKOVNY.
NÁPOJ JE NEPASTERIZOVANÝ A POKUD JSOU BALÍKY SKLADOVÁNY VE VYŠŠÍ TEPLOTĚ NEŽ 25°C MŮŽE DOJÍT KE ZNEHODNOCENÍ PRODUKTU.

Láska je energetický bylinný nápoj. Nealkoholický, nesycený, nepasterizovaný, bez přídavků aromat a barviv. Doplňuje minerály a vitamíny. 100% přírodní produkt vyrobený v České republice.
Má unikátní a originální chuť, kterou si oblíbíte pro její jedinečnost. Láska účinkuje euforicky a energicky na vaše tělo i duši.

ÚČINKY

5 fází Lásky

 1. překvapení
 2. uklidněnÍ
 3. pocit radosti
 4. euforie
 5. a pak už jen nekonečná energie... Tohle umí s láskou namíchané bylinky.

Jaká je správná dávka Lásky? Nápoj obsahuje vysoké dávky výtažků ze stimulačních bylin a proto stačí velmi málo, abyste pocítili extatický účinek. Co to znamená? Stačí malý panák, tedy 0,02l a po pár minutách začnete procházet všemi fázemi. LÁSKA JE NEALKOHOLICKÝ NÁPOJ.

Nejdříve budete překvapeni a nebudete se moci přestat divit chuti, která vám zůstane na jazyku. Jakmile se bylinky začnou vstřebávat, pocítíte klid a uvědomíte si přítomný okamžik. Následuje radostný úsměv na tváři, který během pár minut přejde do příjemné euforie. Začnete vnímat, že je vaše tělo i mysl již napojeno na zdroj, který jste mu pomocí bylin ukázali a nastává fáze radostné energie, která trvá po NĚKOLIK HODIN. Plíce budou díky mátě čistě dýchat a vy můžete dělat to co vás baví s ještě lepším pocitem.

PROBUĎ V SOBĚ NEJSILNĚJŠÍ ENERGII NA SVĚTĚ

Stimulační nápoj obsahuje funkční bylinné extrakty v poctivých dávkách, výluh z máty a jemnou chuť grepového sirupu. Láska je přírodní produkt vyráběný původním, co nejšetrnějším postupem a je nepasterizovaný. Euforický a energizující účinek přichází již po několika minutách po vypití. Navozuje radost a spontánnost.

NEJLEPŠÍ ZKUŠENOST MÁME S DÁVKOVÁNÍM 0,02L PRAVIDELNĚ. UŽ PO PÁR DNECH SE ZAČNETE PROBOUZET BRZY Z RÁNA A VAŠE ENERGIE SE NEUVĚŘITELNĚ ZVÝŠÍ. POKUD BUDETE MÍT PROBLÉM S USÍNÁNÍM, SNIŽTE DÁVKU NA POLOVINU.

POVZBUZENÍ FUNGUJE TAKÉ INSTANTNĚ JAKO ŽIVOTABUDIČ PŘI DÁVCE 0,02l AŽ 0,1l

 • pozvbuzení před sportem
 • pro lepší soustředění během učení
 • po probdělé noci
 • pro zlepšení nálady
 • při jakékoliv situaci, kdy potřebujete uklidnit a stimulovat telo i mysl k vyššímu výkonu

DLOUHODOBĚ FUNGUJE JAKO REVITALIZAČNÍ ELIXÍR ŽIVOTA 0,01l - 0,02l RÁNO KAŽDÝ DEN
PO ABSOLVOVÁNÍ KŮRY 10 - 20 DNÍ (1 - 2 LAHVIČKY) EFEKT LÁSKY ZŮSTÁVÁ PO URČITOU DOBU BEZ POTŘEBY UŽÍVAT NÁPOJ

Dávkování je individuální, někdo potřebuje více, aby pocítil účinky bylin. Platí i to, že čím větší množství si dáte, tím je stav silnější. Doporučujeme ale opatrně zkoušet a zjišťovat, jak jste na Lásku citliví a přidávat dávky s časovým odstupem.

V ČEM JE NÁPOJ LÁSKA TAK JEDINEČNÝ?

Výroba nápoje probíhá v několika krocích. Vybrané byliny jsou naloženy do slabého alkoholu a několik týdnů je necháme v klidu, aby se vylouhovaly účinné látky. Směs se potom scedí a nechá se odpařovat kapalina. Zůstane nám suchý 100% extrakt z bylin. To je koncentrovaná účinná složka, kterou následně mícháme a znovu rozpouštíme podle tajného receptu, doslazujeme a přidáváme příchuť výluhem z máty a grepu. Velká výhoda nápoje je v tom, že ho nepasterizujeme, takže aktivní látky z bylin zůstávají v maximálním množství. Tak pomalu a s láskou vzniká velmi kvalitní, ručně vyráběný a velice účinný přírodní český produkt. Mohli bychom říct, že je Láska zdravou alternativou k energetickým nápojům ale nebylo by to přesné. Kromě energie dodá euforický pocit a velmi těžko popsatelný stav přítomného okamžiku. Toho můžeme docílit pouze díky darům přírody. Jakmile Lásku ochutnáte a vyzkoušíte, už nebudete chtít nic jiného. Nápoj je vyvíjen ve spolupráci s bylinkáři a léčiteli. Láska je tak jedinečná, navodí pocit šťastného dítěte, kouká se s ní na svět krásně. Stimulační bylinný nápoj Láska funguje, je silná, je překvapivá, chceš jí poznat, chceš jí stále víc, láká tě…

LÁSKA

K čemukoliv, co děláme rádi, potřebujeme lásku. Nápoj Láska je jeden ze způsobů, kterým dosáhneme stavu, kdy si lásku v sobě uvědomíme. Každý v sobě má lásku, jen ji probudit. Je mnoho forem lásky. Nás inspirovala myšlenka, že láska je nic nežádající, nesoudící, a hlavně bezpodmínečná péče a starost o dobro druhého. Tu lásku můžeme zažít a existuje nezávisle na ostatních. Je to láska uvnitř nás. Je původní, čistá a mocná. Stejně jako náš nápoj, u kterého dbáme na maximální kvalitu. To vše proto, aby elixír přinesl lidem uvolnění, radost, euforii i energii z darů přírody. Láska není oslazená a obarvená voda. Na nic si nehraje, občas ji nerozumíme ale i přesto je plná, plná chutí a přirozených barev. Láska je celistvá a originální. Jediné co potřebujeme je láska.

NÁPOJE LÁSKY

Nápoje lásky, to je koncept, který má za cíl obohatit širší veřejnost o zážitky při poznávání účinků pozoruhodných rostlin. Nápoj s názvem Láska je prvním produktem a má převážně euforické a energické účinky. Jako další na řadě bude elixír se silnými relaxačními účinky. Nápoje lásky jsou a vždy budou čistě přírodními produkty s důrazem na kvalitu a silný účinek. Rádi předáváme dál to, co máme sami v oblibě.

NA ZDRAVÍ

Etiketa:

Nesycený, nealkoholický bylinný nápoj Láska. Složení: Voda, fruktóza, grepová šťáva se dření, bylinné extrakty: směs bylin Láska, vitamin B2, B6, B12, jodid draselný, antioxidant vitamin C, konzervant sorban draselný. Nutriční hodnoty na 100ml výrobku: energie:190,14 kJ/45,61 kcal, sacharidy:11,27g, z toho cukry:10,33g, tuky:0,04g, z toho nasycené:0g, bílkoviny:0,1g, vláknina:0,1g. Objem: 250ml. Doporučená dávka: 20 ml nápoje. Nepřekračovat dávku 100 ml/den. Upozornění: Produkt obsahuje přírodní kofein z bylinných extraktů a neměl by být užíván dětmi, těhotnými ženami a lidmi s onemocněním srdce. Distibutor - Phenomena s.r.o - Koloděje nad Lužnicí 107, Týn nad Vltavou. Vyrobeno v České republice. Uchovávejte v chladu a temnu. Spotřebujte do 20.2.2019. Zákal poukazuje na kvalitu přírodního produktu, není závadou. Nápoj před použitím protřepejte. Nepasterizováno. Bez umělých aromat a barviv. 250 ml nevratná láhev.

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.