Lapač snů - Vlčí žena  - 1
Lapač snů - Vlčí žena  - 2
Lapač snů - Vlčí žena - 1/2Lapač snů - Vlčí žena - 2/2

Lapač snů - Vlčí žena

Kód: ARCHIV-NM-NOW9622
Nádherný lapač snů s indiánským motivem nás vyzývá, abychom si vzpomněli, kam patříme. Indiánská moudrost vycházela vždy z pochopení přírodních zákonů a byla k přírodě maximálně ohleduplná. Tento indiánský lapač snů potěší každou dobrou duši.
Tento produkt se již nevyrábí a není možné jej objednat. Zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
104 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lapač snů - Vlčí žena

Nádherný lapač snů s indiánským motivem nás vyzývá, abychom si vzpomněli, kam patříme. Indiánská moudrost vycházela vždy z pochopení přírodních zákonů a byla k přírodě maximálně ohleduplná. Je to přece příroda, z níž jsme vzešli, a jejímiž jsme dětmi právě tak, jako ostatní bytosti (zvířata, stromy, kameny i nehmotné bytosti - víly, skřítci, duchové roslin, apod.). V přírodě nalezneme skutečný klid, načerpáme síly. Žijme v souladu s přírodou, oceňujme její krásu, a chovejme úctu ke všemu, co stvořila. Tento indiánský lapač snů potěší každou dobrou duši. Zavěste lapač kamkoliv do místnosti - na zeď, do okna či do prostoru tak, aby kolem něj proudil vzduch. Pozitivní energie se budou udržovat v blízkosti vlčí ženy, negativní budou peříčky odváty pryč.

Tento design navrhl uznávaný umělec David Penfound. Pokud jste si tento motiv oblíbili, pak vás bude zajímat i zajímavé přání.

Materiál
plátno, bavlna, koženka, korálky, peří

Průměr
16 cm

Celková délka s peříčky
45 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.