Lapač snů - tří generací, 34 cm  - 1
Lapač snů - tří generací, 34 cm  - 2
Lapač snů - tří generací, 34 cm - 1/2Lapač snů - tří generací, 34 cm - 2/2

Lapač snů - tří generací, 34 cm

Kód: PUCK-DCP02G
Duchové našich předků nás stále provázejí a chrání. Lapač snů tří generací je vhodný především pro děti, symbolizuje podporu a ochranu starších, dává pocit bezpečí. Zlé sny budou zachyceny uvnitř lapače a dobré sny sklouznou po peříčku zpět ke snícímu.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
282 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lapač snů - tří generací, 34 cm

Lapač snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

Tento lapač snů je vyroben z kůže, bavlny (výplet) a malovaného plátna s indiánským motivem matky uspávající své dítě a duchem jejich předka.

Od počátku času, domorodí Američané sdružovali své životy se zvířaty v království přírody. Jeden z nejvíce nepochopených zvířat je vlk. Po celá léta, byl vlk viděn jako agresor, když ve skutečnosti jsou velmi milující a sociální bytosti. Tato strana zvířete byla nejprve viděna kmeny v Americe. Indiánské kmeny si toto uvědomily a začlenily vlka do mnoha svých mýtů a legend. Vlk bude navždy spojován s domorodými Američany, a dozvědět se více o tomto vztahu mohou pouze ti, kteří pochopí svět domorodých Američanů.

Rozměr
průměr 33 cm

MM

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky