Fantasy šperky

Lapač snů - půlnoční hlídač 16 cm  - 1
Lapač snů - půlnoční hlídač 16 cm  - 2
Lapač snů - půlnoční hlídač 16 cm - 1/2Lapač snů - půlnoční hlídač 16 cm - 2/2

Lapač snů - půlnoční hlídač 16 cm

Kód: CRYMA-DCP06B
Tato vlčí smečka je proslulá svými neúprosnými hony na zlé duchy, noční můry a vůbec všechno, co není dobré a nikomu neprospívá. Zatímco oni operují, ty můžeš klidně spát.
Připraveno k odeslání
139 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lapač snů - půlnoční hlídač 16 cm

Lapač snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího. Střední část tohoto sympatického lapače je vyrobena z plátna, na němž je vyobrazena scéna s vlky.

Od počátku času, domorodí Američané sdružovali své životy se zvířaty v království přírody. Jeden z nejvíce nepochopených zvířat je vlk. Po celá léta, byl vlk viděn jako agresor, když ve skutečnosti jsou velmi milující a sociální bytosti. Tato strana zvířete byla nejprve viděna kmeny v Americe. Indiánské kmeny si toto uvědomily a začlenily vlka do mnoha svých mýtů a legend. Vlk bude navždy spojován s domorodými Američany, a dozvědět se více o tomto vztahu mohou pouze ti, kteří pochopí svět domorodých Američanů.

Rozměr
průměr 16 cm


MM

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky