Lapač snů - Král lesů, 33 cm  - 1
Lapač snů - Král lesů, 33 cm  - 2
Lapač snů - Král lesů, 33 cm - 1/2Lapač snů - Král lesů, 33 cm - 2/2

Lapač snů - Král lesů, 33 cm

Kód: CRYMA-DCPA02V
Král lesů nám připomíná, že pravá podstata života je neviditelná, ale věčná a nezničitelná. Podstatou života není to, co máme nebo co děláme, ale to, co jsme uvnitř - svobodný duch.
Poslední kusy na skladě!
317 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lapač snů - Král lesů, 33 cm

Jelen, král lesů, je váženým šamanským silovým - totémovým zvířetem. Ztělesňuje sílu ducha, ladnost, obratnost a schopnost proměny. Pyšní se překrásným parožím, které však neváhá shodit. Všechna ta krása je náhle pryč, a přesto jelen stále zůstává tím samým jelenem. Tak, jako i my zůstáváme sebou samými, i když se zbavíme (ztratíme) všeho, co k nám patří, a s čím se ztotožňujeme. Naše pravá podstata nesouvisí s tím, co máme, co si myslíme, že jsme, co děláme a na co myslíme. Naše pravá podstata je přirozená, nepatří k nikomu a k ničemu není připoutaná, je to samotné Bytí. Poselství jelena zní: neměj strach ze ztráty, vždyť ti ve skutečnosti stejně nic nepatří. Ani tvoje tělo ti nepatří, máš ho jen vypůjčené. Tvou podstatou je silný duch, který žije zde na zemi a disponuje s hmotou. Ty nejsi hmota, ani činnosti, které vykonáváš, ani své myšlení. Jsi svobodný duch a protož žij svobodně a všechny ostatní nechej svobodně žít, nechej věci ať se dějí samy od sebe, nesnaž se vše řídit a kontrolovat. Uznej, že život je mnohem snadnější a barvitější, když se vzdáš potřeby kontroly.

Autorkou designu je známá fantasy umělkyně, paní Lisa Parker. Pokud se vám design zalíbil, podívejte se ještě na další produkty s motivem Král lesů.

Lapač snů je magický předmět, jenž je záměrně zkonstruovaný tak, aby fungoval jako účinný filtr na vše nečisté, nízké, nepodporující dobro a lásku. Původními lapači jsou lapače indiánské, bez obrázku, nicméně, velmi úspěšně se na tomto poli uplatňují i lapače s obrázky, jako je například tento lapač s jelenem. Zdá se, že na provedení až tak nezáleží. Sami jsme vyzkoušeli, a skutečně, prostě to funguje! Ohlasy našich zákazníků nám to rovněž potvrzují. 

Zavěste lapač kamkoliv do místnosti - na zeď, do okna či do prostoru tak, aby kolem něj proudil vzduch. Pozitivní a čisté energie se budou udržovat v blízkosti jelena, negativní budou peříčky odváty pryč. 

Materiál
plátno, semiš, bavlna, peří, korálky

Průměr
33 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Přívěsek Paleo - Hrot šípu - ametyst Přívěsek Paleo - Hrot šípu - ametyst Kód: ARCHIV-AW-Arrow-04
Ametyst, tradiční mystický kámen, disponuje vysokými spirituálními vibracemi a…
118 Kč
Osvěžovač vzduchu Aroma mist - Skořice - pomeranč Osvěžovač vzduchu Aroma mist - Skořice - pomeranč Kód: AW-AWAM-02
Potřebujete se probrat z letargie? Navodit chuť něco podniknout? Zvolte skořici s…
118 Kč
Stromeček štěstí - achát mechový, 80 kamínků Stromeček štěstí - achát mechový, 80 kamínků Kód: AW-IGemT-06
Strom je odjakživa považován za symbol života, tvořivosti a plodnosti. Proč?…
198 Kč
Vonné tyčinky Stamford - Pohanská magie Vonné tyčinky Stamford - Pohanská magie Kód: AW-StamFP-28
Záhadná, podmanivá, čarovná, taková je vůně tyčinek Pohanská magie.
34 Kč