Lapač snů - Jednorožec v mlze, 16 cm  - 1
Lapač snů - Jednorožec v mlze, 16 cm  - 2
Lapač snů - Jednorožec v mlze, 16 cm - 1/2Lapač snů - Jednorožec v mlze, 16 cm - 2/2

Lapač snů - Jednorožec v mlze, 16 cm

Kód: CRYMA-DC-09
Jednorožec je symbolem čistoty a nevinnosti, symbolem samotné ryzí duše člověka. Je vynikajícím průvodcem a ochráncem. Tam, kde panuje čistota a svítí jasné světlo - není místo pro stíny.
Poslední kusy na skladě!
132 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lapač snů - Jednorožec v mlze, 16 cm

Jednorožec je považován za strážce magického lesa a všech tajuplných míst, ve kterých je to ryzí a čisté skryto před zraky a dlouhými chamtivými prsty vnějšího materiálního a konzumního světa. Jednorožec je symbolem čistoty a nevinnosti, je průvodcem samotné ryzí duše člověka. Toto čisté stvoření sněhobílé barvy je charakteristické svým jedním jediným rohem, zakrouceným do tvaru spirály. Symbol jednorožce je známý ve všech kulturách světa napříč celou historií, a ve všech má tento symbol stejný význam - symbolizuje ochránce duše člověka, duchovní vedení, čistotu, nejvyšší principy, kterými se člověk řídí, kráčí-li po duchovní cestě. Více informací o symbolice jednorožce naleznete v knize AllatRa.

Tento malý lapač snů je účinným filtrem energií, funguje jako ochranný amulet. Zavěste lapač kamkoliv do místnosti - na zeď, do okna či do prostoru tak, aby kolem něj proudil vzduch. Pozitivní - prospěšné a čisté energie se budou udržovat v blízkosti lapače, negativní - nežádoucí budou peříčky odváty pryč. Tam, kde panuje čistota a svítí jasné světlo - není místo pro stíny.

Průměr x délka lapače
16 x 38 cm

 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Svíčka s vůní kokosu, hranol 5x15 cm Svíčka s vůní kokosu, hranol 5x15 cm Kód: IMP-0536
Krásný a přitom tak voňavý dárek pro vaše blízké určitě nikoho neurazí.
119 Kč