Lapač snů - Anděl strážný  - 1
Lapač snů - Anděl strážný  - 2
Lapač snů - Anděl strážný - 1/2Lapač snů - Anděl strážný - 2/2

Lapač snů - Anděl strážný

Kód: NM-NOW9602
Překrásný lapač snů s andělem stážným ti bude připomínat neustálou přítomnost světla ve tvém životě. Jakkoliv se tvá situace zdá být neřešitelná, vždy má řešení. Vždy je naděje, světlo v temnotě, nikdy nejsi sám.
Připraveno k odeslání
141 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lapač snů - Anděl strážný

Anděl strážný, to je láska na celý život. Věř, že tvůj anděl strážný je s tebou. Pokud ho požádáš, může ti pomoci, poslat ti inspiraci, radu, či poskytnout vedení. Předej mu svoje strachy, úzkosti a problémy a ty zůstaň klidný a sám v sobě. Překrásný lapač snů s andělem stážným ti bude připomínat neustálou přítomnost světla ve tvém životě. Jakkoliv se tvá situace zdá být neřešitelná, vždy má řešení. Vždy je naděje, světlo v temnotě, nikdy nejsi sám.

Andělé jsou inteligentní bytosti, chrání naše životy, přináší naději a víru, povznášejí našeho ducha. Zavěste lapač kamkoliv do místnosti - na zeď, do okna či do prostoru tak, aby kolem něj proudil vzduch. Pozitivní energie se budou udržovat v blízkosti anděla, negativní budou peříčky odváty pryč. Tam, kde svítí jasné světlo - není místo pro stíny a tmu.

Tento design navrhla uznávaná umělkyně Anne Stokes. Pokud vás motiv upoutal, mohly by vás zaujmout ještě i další produkty s motivem: Anděla strážného

Materiál
plátno, bavlna, koženka, korálky, peří

Průměr
16 cm

Celková délka s peříčky
45 cm


Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Andělská pomoc
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky