Lampa Růženín, surový kámen   - 1
Lampa Růženín, surový kámen   - 2
Lampa Růženín, surový kámen  - 1/2Lampa Růženín, surový kámen  - 2/2

Lampa Růženín, surový kámen

Kód: SVK-LA-ruz
Růženín, jak známo, je kamenem lásky, soucitu, něhy a láskyplných vztahů. Luxusní lampa z velkého krystalu růženínu je jako stvořená pro použití v ložnici
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
825 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lampa Růženín, surový kámen

Luxusní lampa z velkého krystalu růženínu je jako stvořená pro použití v ložnici. Růženín, jak známo, je kamenem lásky, soucitu, něhy a láskyplných vztahů. Růženín rezonuje se srdeční čakrou, kterou otevírá, harmonizuje a podporuje v rozvoji jejích kvalit. Růženín blahodárně působí na celou oblast mezilidských vztahů. Lampa je vyrobena z velkého krystalu růženínu, upevněném na masívním dřevěném podstavci. Vnitřní částí krystalu je veden vertikální vrt, do něhož se ze spodní části vkládá elektrický kabel s vypínačem a žárovkou (v ceně výrobku). Dodáváme včetně žárovky a kabelu.

Výška lampy
20 - 23 cm
 
Hmotnost cca
2 - 3 kg

Délka kabelu
155 cm

Vibrace růženínu
Růženín je odrůdou křemene, kvůli svému růžovému zabarvení je přiřazen srdeční čakře (Anáhata). Růženín nás učí bezpodmínečné lásce a to jak k sobě samému, tak i k druhým. Jeho jemně růžová barva v nás probouzí pocity lásky, něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Jemné vibrace růženínu otevírají srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. Růženín v nás probouzí důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. Energie tohoto vznešeného kamene nás učí odpouštět křivdy a příkoří, pomáhá nám zacelit rány na srdci, které vznikly v důsledku bezohlednosti a hrubosti našich bližních, rozpouští smutek a zlobu přeměňuje na láskyplnou energii. Energie růženínu příznivě ovlivňuje neurotické potíže a úzkostné stavy.
 
Růženín a vztahy
Růženín, jako srdeční kámen, je používán při věštění v záležitostech týkajících se lásky a také v magii související s plodností. Nošený jako talisman pomáhá prohloubit současný milenecký vztah, nebo přilákat vhodného partnera. Růženín je kamenem usmíření. Jeho vibrace vyjadřují kvetoucí lásku a přátelství nebo trvalejší lásku potom, co vyprchala počáteční vášeň, nebo se jeden z partnerů dopustil zrady. Opět znamená možnost smíření.

Růženín a léčení
Růženín má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice, má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Růženín odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy tričko - Vlčí duše XL Fantasy tričko - Vlčí duše XL Kód: SoD-1038593-XL
Překrásný motiv vlků, který vás určitě okouzlí.
821 Kč
Porcelánový svícen Buddha Porcelánový svícen Buddha Kód: SoD-900910
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se…
258 Kč
Aromaterapeutické mýdlo řezané - Heřmánek Aromaterapeutické mýdlo řezané - Heřmánek Kód: AW-ASoap-03
Aromaterapeutické mýdlo Heřmánek obsahuje esenciální olej heřmánku, který je…
97 Kč