Lampa Růženín, surový kámen   - 1
Lampa Růženín, surový kámen   - 2
Lampa Růženín, surový kámen  - 1/2Lampa Růženín, surový kámen  - 2/2

Lampa Růženín, surový kámen

Kód: SVK-LA-ruz
Růženín, jak známo, je kamenem lásky, soucitu, něhy a láskyplných vztahů. Luxusní lampa z velkého krystalu růženínu je jako stvořená pro použití v ložnici
Připraveno k odeslání
792 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Lampa Růženín, surový kámen

Luxusní lampa z velkého krystalu růženínu je jako stvořená pro použití v ložnici. Růženín, jak známo, je kamenem lásky, soucitu, něhy a láskyplných vztahů. Růženín rezonuje se srdeční čakrou, kterou otevírá, harmonizuje a podporuje v rozvoji jejích kvalit. Růženín blahodárně působí na celou oblast mezilidských vztahů. Lampa je vyrobena z velkého krystalu růženínu, upevněném na masívním dřevěném podstavci. Vnitřní částí krystalu je veden vertikální vrt, do něhož se ze spodní části vkládá elektrický kabel s vypínačem a žárovkou (v ceně výrobku). Dodáváme včetně žárovky a kabelu.

Výška lampy
20 - 23 cm
 
Hmotnost cca
2 - 3 kg

Délka kabelu
155 cm

Vibrace růženínu
Růženín je odrůdou křemene, kvůli svému růžovému zabarvení je přiřazen srdeční čakře (Anáhata). Růženín nás učí bezpodmínečné lásce a to jak k sobě samému, tak i k druhým. Jeho jemně růžová barva v nás probouzí pocity lásky, něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Jemné vibrace růženínu otevírají srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. Růženín v nás probouzí důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. Energie tohoto vznešeného kamene nás učí odpouštět křivdy a příkoří, pomáhá nám zacelit rány na srdci, které vznikly v důsledku bezohlednosti a hrubosti našich bližních, rozpouští smutek a zlobu přeměňuje na láskyplnou energii. Energie růženínu příznivě ovlivňuje neurotické potíže a úzkostné stavy.
 
Růženín a vztahy
Růženín, jako srdeční kámen, je používán při věštění v záležitostech týkajících se lásky a také v magii související s plodností. Nošený jako talisman pomáhá prohloubit současný milenecký vztah, nebo přilákat vhodného partnera. Růženín je kamenem usmíření. Jeho vibrace vyjadřují kvetoucí lásku a přátelství nebo trvalejší lásku potom, co vyprchala počáteční vášeň, nebo se jeden z partnerů dopustil zrady. Opět znamená možnost smíření.

Růženín a léčení
Růženín má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice, má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Růženín odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy tričko - Vlčí duše XL Fantasy tričko - Vlčí duše XL Kód: SoD-1038593-XL
Překrásný motiv vlků, který vás určitě okouzlí.
821 Kč
Porcelánový svícen Buddha Porcelánový svícen Buddha Kód: SoD-900910
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se…
258 Kč
Aromaterapeutické mýdlo řezané - Heřmánek Aromaterapeutické mýdlo řezané - Heřmánek Kód: AW-ASoap-03
Aromaterapeutické mýdlo Heřmánek obsahuje esenciální olej heřmánku, který je…
97 Kč