Terapeutická ladička na opravu DNA - 528 Hz

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.885 Kč
Kód: HT-919087
Kategorie: Hudební nástroje
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

528 Hz "MI" frekvence
  • patří mezi Solfeggio frekvence, které byly součástí gregoriánských chorálů a mají velkou duchovní sílu, podporují léčení a transformaci. 
  • Transformuje a doslova dělá zázraky, protože opravuje DNA.
Tón MI slouží k návratu lidské DNA do svého původního, téměř dokonalého stavu za podpory energie působící z této frekvence. Tím, jak dochází k opravě DNA, probouzejí se blahodárné účinky našeho těla; zvyšuje se množství životní energie, jasnost mysli, povědomí, probouzí a aktivuje se tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu, pocitu duchovní slávy. Tón MI také otevírá lidem hluboké duchovní zkušenosti a osvícení.

Terapeutická ladička - vidlice 528 Hz se používá ve frekvenční terapii pro celkové zklidnění, harmonizaci, úlevu a následné vyrovnávání v DNA. Ladička se rozeznívá úderem a přikládá se lehce k hlavě a poté k různým částem těla, podle potřeby. Je třeba držet ji ve vzdálenosti cca 2 - 10 cm od těla.

Materiál
eloxovaný hliník

Eloxovaný hliník má ochranný oxidový povlak elektrickým procesem, při kterém kov tvoří zlatou anodu. Protože proces eloxování je posílením přirozeně se vyskytujícího oxidačního procesu, není nebezpečný a neprodukuje žádné škodlivé nebo nebezpečné vedlejší produkty. Eloxované produkty mají extrémně dlouhou životnost a nabízejí významné ekonomické výhody díky údržbě a provozním úsporám. 

Délka x šířka
17 x 2,5 cm

Dodáváme v semišovém pouzdře.

Facebook komentáře

Štítky