Kyvadlo - zlatá slza, 27 g

Kyvadlo - zlatá slza, 27 g

Kód: SoD-90PG58
Malé sympatické kyvadélko je úžasnou psychotronickou pomůckou. Vy se ptáte a kyvadlo Vám prostřednictvím mechanického pohybu naznačuje odpověď.
Poslední kusy na skladě!
315 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kyvadlo - zlatá slza, 27 g

Kyvadlo je tvořeno soustruženým tělem s plastovým korálkem na konci řetízku.

Kyvadlo - prodloužená ručička Vaší intuice
Kyvadlo je prostředníkem mezi námi a naší intuicí, je jako prodloužená ručička naší intuice, která přesně ukazuje, co nám chce naše Vyšší Já sdělit. Intuice k nám promlouvá každou chvíli (v obrazech, metaforách, náhlých myšlenkách a nápadech, ve vizích nebo ve snech), ale jazyk, kterým mluví se ani trochu nepodobá tomu našemu, proto je pro náš intelekt sdělení naší intuice často těžko pochopitelné a lehce přehlédnutelné. Chaos naší mysli nám často nedovolí vnímat tyto jemné impulzy, a pokud je zachytíme, často nerozeznáme důležité intuitivní sdělení od nepodstatných myšlenek. Máme-li zájem porozumět své intuici, musíme posilovat naše spojení s ní. Nejjednodušším způsobem, jakým to lze provést, je použití kyvadla. Pravidelným tréninkem se naše vnímání zjemní a my rozpoznáme hlas své intuice a dovedeme ho správně pochopit. Není neobvyklé, že po nějaké době už kyvadlo potřebovat nebudeme, hlas své intuice budeme registrovat okamžitě a porozumíme mu i bez kyvadla.

Více informací o intuici naleznete v článku Intuice, podrobnější informace o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadlo.

Materiál
kov - barva zlatá 

Délka kyvadla
2,7 cm

Celková hmotnost kyvadla
27 g

Délka řetízku
18 cm

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky