Fantasy šperky

Kyvadlo velká kniha, A. Stangl

Kyvadlo velká kniha, A. Stangl

Kód: PEM-0185566 Produktové číslo: 9788073367923
Tato kniha o práci s kyvadlem, jejímž autorem je Dr. Anton Stangl, prozradí čtenáři snadnou srozumitelnou formou, jak využít energii práce s kyvadlem. Vychází s 84 osvědčenými tabulkami pro práci s kyvadlem.
Výrobce: Synergie
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
398 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kyvadlo velká kniha, A. Stangl

Všichni máme k dispozici netušené síly a postačí, když se naučíme s nimi pracovat a využívat je. Rozhodující pomuckou nám při tom muže být kyvadlo. Naučí nás důkladněji poznávat lidi, pomůže nám při zdravotních problémech a také v běžném, každodenním životě. Navíc posílí naši osobnost. Práce s kyvadlem nemá se šarlatánstvím a okultismem, navzdory mnoha předsudkům, nic společného. Za touto technikou se spíše skrývají jednoznačné zákonitosti a prastaré lidské zkušenosti. Tato kniha, jejímž autorem je Dr. Anton Stangl, prozradí čtenáři snadnou srozumitelnou formou, jak využít energii práce s kyvadlem. Vychází s 84 osvědčenými tabulkami pro práci s kyvadlem. 

Dr. Anton Stangl pracuje od roku 1958 jako psycholog a radionik. Prostřednictvím svých kurzů a knih se stal jedním z nejznámějších šiřitelů radioniky a jejího praktického využití v Evropě. 

Autor: Anton Stangl
Nakladatelství: Fontána 2015
Vazba: pevná
Formát: 210 x 155 mm
Počet stran: 286

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky