Kyvadlo - Růženín hladce broušený v kovu

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
395 Kč
Kód: HT-916861-R
Kategorie: Kyvadla
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Růženín je odrůda křemene, což je nejrozšířenější minerál na světě. Růženín, jak již napovídá název, je lehce růžový, průhledný až průsvitný. Zamilovanou růžovou barvu růženínu způsobují příměsi manganu, železa nebo titanu v jinak čirém až bílém křemenu. Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii. Nejznámější naleziště růženínu na světě jsou v Brazílii v oblasti Minas gerais, opravdu nádherně zbarvené růženíny bez velkých nečistot pochází z Madagaskaru.

Kyvadlo je vyrobeno z mléčně růžového růženínu, zasazeného do pozlaceného kovu. Kovová kulička na vrcholku kyvadla má závit. Uvnitř je otvor, do kterého můžete vložit zkoumaný vzorek či cokoliv jiného patřičné velikosti.

Délka x šířka kyvadla (závěsu) cca
5 x 2 cm

Délka řetízku cca
17 cm

Kyvadlo je těleso, volně otočné kolem pevné vodorovné osy, neprocházející jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak. Kyvadlo je prodloužená ručička Vaší intuice, je prostředníkem mezi Vámi a Vaší intuicí.

Více informací o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadla.

Facebook komentáře

Štítky