Kyvadlo mosaz - porcelán koule - MAGIC, mix  - 1
Kyvadlo mosaz - porcelán koule - MAGIC, mix  - 2
Kyvadlo mosaz - porcelán koule - MAGIC, mix - 1/2Kyvadlo mosaz - porcelán koule - MAGIC, mix - 2/2

Kyvadlo mosaz - porcelán koule - MAGIC, mix

Kód: KOPA-kyv-mos-por-mag
Okouzlující porcelánová kyvadla s mosaznými komponenty jistě nenechají nikoho chladným.
Připraveno k odeslání
689 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kyvadlo mosaz - porcelán koule - MAGIC, mix

Okouzlující porcelánová kyvadla s mosaznými komponenty jistě nenechají nikoho chladným. Kyvadla jsou k dispozici v několika barevných provedeních, přičemž každé je k dispozici pouze jednou. Kyvadla byla vyrobena ručně, v soukromé dílně uznávaného odborníka a výrobce psychotronických pomůcek, pana Pavla Kobzy. Pavel Kobza se výrobou psychotronických pomůcek zabývá již mnoho let, jeho práce je uznávána jak u nás, v České republice, tak i v zahraničí. Je nám ctí, že Vám můžeme nabídnout to nejkvalitnější, co lze na trhu sehnat.

Kyvadlo je tvořeno velkou porcelánovou koulí, mosaznými komponenty a malým korálkem na konci řetízku.

Kyvadlo - prodloužená ručička Vaší intuice
Kyvadlo je prostředníkem mezi námi a naší intuicí, je jako prodloužená ručička naší intuice, která přesně ukazuje, co nám chce naše Vyšší Já sdělit. Intuice k nám promlouvá každou chvíli (v obrazech, metaforách, náhlých myšlenkách a nápadech, ve vizích nebo ve snech), ale jazyk, kterým mluví se ani trochu nepodobá tomu našemu, proto je pro náš intelekt sdělení naší intuice často těžko pochopitelné a lehce přehlédnutelné. Chaos naší mysli nám často nedovolí vnímat tyto jemné impulzy, a pokud je zachytíme, často nerozeznáme důležité intuitivní sdělení od nepodstatných myšlenek. Máme-li zájem porozumět své intuici, musíme posilovat naše spojení s ní. Nejjednodušším způsobem, jakým to lze provést, je použití kyvadla. Pravidelným tréninkem se naše vnímání zjemní a my rozpoznáme hlas své intuice a dovedeme ho správně pochopit. Není neobvyklé, že po nějaké době už kyvadlo potřebovat nebudeme, hlas své intuice budeme registrovat okamžitě a porozumíme mu i bez kyvadla.

Více informací o intuici naleznete v článku Intuice, podrobnější informace o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadlo.

Materiál
porcelán x mosaz

Průměr koule cca
2 cm

Délka řetízku
16 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky