Kyvadlo mosaz a polodrahokam - LINE, mix

Kyvadlo mosaz a polodrahokam - LINE, mix

Kód: KOPA-kyv-mos-dra-lin
Nádherná mosazná kyvadla s kuličkou polodrahokamu pochází z dílny Pavla Kobzy. Co kus, to originál.
Připraveno k odeslání
375 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Kyvadlo mosaz a polodrahokam - LINE, mix

Nacházíte se na kartě mixu mosazných kyvadel s kuličkou polodrahokamu (růženín, hematit, křišťál, sodalit, zlatý aventurín) či perly. Každé kyvadlo je jiné, každé je originál, údaje uvedené v parametrech považujte za orientační.

Kyvadla pochází ze soukromé dílny uznávaného psychotronika a výrobce psychotronických pomůcek, pana Pavla Kobzy. Pavel Kobza se výrobou psychotronických pomůcek zabývá již mnoho let, jeho práce je uznávána u nás, v České republice, i v zahraničí. Je nám ctí, že Vám můžeme nabídnout to nejkvalitnější, co lze na trhu sehnat.

Kyvadlo je tvořeno soustruženým tělem z mosazi, kuličkou polodrahokamu a kuličkou na konci řetízku.

Kyvadlo - prodloužená ručička Vaší intuice
Kyvadlo je prostředníkem mezi námi a naší intuicí, je jako prodloužená ručička naší intuice, která přesně ukazuje, co nám chce naše Vyšší Já sdělit. Intuice k nám promlouvá každou chvíli (v obrazech, metaforách, náhlých myšlenkách a nápadech, ve vizích nebo ve snech), ale jazyk, kterým mluví se ani trochu nepodobá tomu našemu, proto je pro náš intelekt sdělení naší intuice často těžko pochopitelné a lehce přehlédnutelné. Chaos naší mysli nám často nedovolí vnímat tyto jemné impulzy, a pokud je zachytíme, často nerozeznáme důležité intuitivní sdělení od nepodstatných myšlenek. Máme-li zájem porozumět své intuici, musíme posilovat naše spojení s ní. Nejjednodušším způsobem, jakým to lze provést, je použití kyvadla. Pravidelným tréninkem se naše vnímání zjemní a my rozpoznáme hlas své intuice a dovedeme ho správně pochopit. Není neobvyklé, že po nějaké době už kyvadlo potřebovat nebudeme, hlas své intuice budeme registrovat okamžitě a porozumíme mu i bez kyvadla.

Více informací o intuici naleznete v článku Intuice, podrobnější informace o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadlo.

Materiál
mosaz, polodrahokam 

Délka kyvadla
2,8 - 4,8 cm

Délka řetízku
14 - 16 cm

Hmotnost kyvadla
6 - 14 g

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky